Kasia Sokołowska została ambasadorką Samsung AirDresser

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kasia Sokołowska została ambasadorką Samsung AirDresser

Wiosną tego roku Samsung wprowadził na rynek nowy produkt z kategorii AGD – szafę odświeżającą ubrania AirDresser. Ambasadorką urządzenia została najpopularniejsza polska reżyserka pokazów mody, znana z doskonałego stylu i zamiłowania pięknych kreacji – Kasia Sokołowska. W ramach współpracy powstał 30-sekundowy spot pokazujący dzień z życia ambasadorki poprzez różne stylizacje wykonane z różnego rodzaju tkanin, które można odświeżać w innowacyjnej szafie parowej odświeżającej ubrania AirDresser.


Kasia Sokołowska to osobowość znana wszystkim miłośnikom mody. Odpowiada za kreację, koncepcję oraz realizację pokazów największych projektantów mody w Polsce. Od kilku lat jest również jurorką najpopularniejszego reality show związanego z modelingiem i pokazami mody. W swoich stylizacjach szczególną uwagę przywiązuje do jakości materiałów i fasonu. Garnitury, płaszcze, marynarki oraz sukienki to jej ulubione elementy garderoby. Nagrania programów telewizyjnych, sesje zdjęciowe, wywiady oraz spotkania biznesowe to codzienność Kasi, a każda z tych sytuacji wymaga odpowiednio dobranej stylizacji, która zawsze musi prezentować się nienagannie. Szafa parowa Samsung AirDresser to urządzenie, które zadba o idealnie zadbane ubrania każdego dnia i pozwoli uzyskać efekt pralni w domu. Szafa odświeżająca ubrania to odpowiedź na styl i tempo życia Kasi Sokołowskiej, która zapewni gotowość na każdą sytuację. Możliwości urządzenia i potrzeby reżyserki zaowocowały współpracą, w ramach której powstało video pokazujące Kasię w różnych stylizacjach, w zależności od pory dnia i okazji. Konsumenci zobaczą bohaterkę m.in. w wełnianym płaszczu, skórzanej spódnicy, garniturze i satynowej sukience – wszystkie te rzeczy łączy jedno – można je bezpiecznie odświeżać w szafie parowej Samsung AirDresser.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakres współpracy obejmie kanały w mediach społecznościowych Kasi Sokołowskiej i Samsung, kampanię w digitalu, działania PR-owe, a także komunikację in-store.

– Samsung AirDresser to urządzenie, które odpowiada na moje potrzeby. Dzięki niemu mogę szybko i wygodnie odświeżyć ubrania przed ważnym spotkaniem. To dla mnie szczególnie istotne, ze względu na to, że często zmieniam strój w ciągu dnia między nagraniami do programu, spotkaniami biznesowymi a innymi zobowiązaniami. Chcę mieć gwarancję, że moje ubrania zawsze będą wyglądały idealnie, będą zadbane, świeże i pozbawione zagnieceń. Cieszę się, że Samsung ma w swoim portfolio tak innowacyjne urządzenia, które pozowalają na uzyskanie efektu prania dzięki zaawansowanym technologiom, a przy tym są stylowe i doskonale komponują się z nowoczesnym wnętrzem – mówi Kasia Sokołowska.

Za współpracę, produkcję sesji zdjęciowej i działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLR&Y, a za działania PR agencja d*fusion communication. Kampania wystartowała w styczniu 2021 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij