Migomedia zadba o nową stronę internetową Teatru Sabat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Migomedia zadba o nową stronę internetową Teatru Sabat

Teatr Sabat wybrał agencję interaktywną Migomedia do stworzenia nowej strony internetowej. Zadaniem agencji jest uruchomienie funkcjonalnego serwisu, który odda atmosferę teatru za pomocą atrakcyjnej i oryginalnej grafiki oraz w sposób przejrzysty zaprezentuje to niezwykłe miejsce.

Teatr Sabat jest jedynym teatrem w Polsce nawiązującym do przedwojennych tradycji teatrów kabaretowo – rewiowych. Spektakle odbywające się w teatrze to wyjątkowe pokazy rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe, dlatego tak ważne jest stworzenie nowej, atrakcyjnej strony oddającej atmosferę teatru, która w przejrzysty sposób dostarczy odwiedzającym niezbędnych informacji na temat rewii, spektakli, aktorów oraz wydarzeń z życia teatru. Nowa strona zawierać będzie także możliwość zapisania się do newslettera, co znacznie ułatwi bieżące śledzenie wydarzeń, jakie będą miały miejsce w teatrze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co więcej na nowej stronie Teatru Sabat będzie możliwość dokonania rezerwacji biletów on-line. To ważna funkcjonalność, która pozwoli sprawnie i szybko zarezerwować miejsce na widowni na wybrany przez widza spektakl.

Wszystkie funkcjonalności oraz użyteczność nowej strony teatru będą miały za zadanie ułatwienie użytkownikom dokonania wyboru rewii, bądź spektaklu i dokonania rezerwacji biletów. Zadaniem nowej strony będzie również pokazanie, że teatr proponuje unikalną rozrywkę i ciekawą formę spędzenia czasu wolnego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij