Hypermedia wygrywa obsługę Gillette na 25 rynkach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hypermedia wygrywa obsługę Gillette na 25 rynkach

Polski HUB technologiczny Hypermedia linked by Isobar należący do grupy Dentsu Aegis Network został wybrany w globalnym przetargu na obsługę edycji treści cyfrowych (content edition) dla marki Gillette na 25 rynkach.

W wyniku globalnego przetargu Hypermedia od lipca 2016 odpowiada za aktualizowanie treści, utrzymanie, przygotowanie i zmiany podstron do kampanii cyfrowych na 25 rynkach świata w tym Polsce. Będą to m.in. kraje w Azji, Europie i Ameryce Północnej. W przetargu Gilette Hypermedia wygrała z globalną agencją kreatywną P&G – „Possible Worldwide”, która utrzymała obsługę klienta w Stanach Zjednoczonych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Poszerzenie współpracy z P&G jest kolejnym dowodem na zaufanie klienta do nas w 16-tym roku współpracy. Dodatkowo, konsekwentnie dowodzimy, że usługi świadczone przez polskie firmy stanowią coraz większą konkurencję dla graczy na dużych i dojrzałych rynkach międzynarodowych– mówi Agata Szeliga-Staszkiewicz, dyrektor zarządzająca Hypermedii w Polsce.

Współpraca rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku.

Gillette to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Od ponad stu lat wpływa na to, jak mężczyźni traktują golenie. Każdego poranka ponad osiemset milionów mężczyzn na całym świecie sięga po produkty Gillette, by stanąć twarzą w twarz z nowym dniem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij