Margaret śpiewa dla Atomówek!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Margaret śpiewa dla Atomówek!

Cartoon Network zaprosił Margaret do nagrania polskiej wersji utworu promującego nową serię „Atomówek”. Kultowa kreskówka wróciła na antenę stacji w kwietniu tego roku, a 25 lipca ruszają kolejne, premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu.

Z tej okazji na kanale YouTube Cartoon Network pojawiła się specjalna wersja teledysku do tytułowej piosenki z udziałem polskiej wokalistki. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zupełnie nowym odcinkom serialu w wersji amerykańskiej towarzyszy żywiołowy utwór punkowego zespołu Tacocat - „Who’s got the power?” To muzyczna opowieść o sile, odwadze i walce ze złem, które są mottem przewodnim głównych bohaterek kreskówki: Bójki, Bajki oraz Brawurki. Specjalnie dla polskich widzów napisano polski tekst piosenki, a do zaśpiewania i nagrania utworu stacja zaprosiła polską gwiazdę muzyki pop, Margaret. 

- Nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie Margaret, która łączy w sobie wzorcowe cechy spod znaku Girl Power, powinna być głosem nowych Atomówek. Jest uosobieniem przebojowości, talentu i niesamowitego wdzięku. I dokładnie takie są główne bohaterki serialu: Bójka, Bajka i Brawurka - komentuje Barbara Izowska-Jędrych, PR& Marketing Manager z Turner Broadcasting System Poland, nadawcy stacji Cartoon Network. 

Do polskiej piosenki przewodniej „Atomówek” Cartoon Network przygotował również teledysk:

Piosenki Margaret zajmują czołowe miejsca na polskich listach przebojów. Popularna wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, jak: MTV Europe Music AwardsKids’ Choice AwardsEska Music AwardsSuperJedynki. „Atomówki” to kolejne wyzwanie w jej karierze, po ubiegłorocznej premierze nastrojowego, jazzowego albumu „Just The Two Of Us” w duecie z Mattem Duskiem. 

Premiera kolejnych, zupełnie nowych odcinków serialu o przygodach Bójki, Bajki i Brawurki 25 lipca o godz. 17:55 na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55. Atomówkowe gry, aplikacje, w tym Powerpuff Yourself, z którego skorzystało tysiące osób na całym świecie oraz quizy i wideo są dostępne na: http://thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij