Film „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” już dostępny online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Film „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”  już dostępny online

Malownicze i wietrzne wybrzeża Filipin, Hongkongu i Wietnamu – to właśnie tam powstawał film „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”, który opowiada o pasji i codzienności siedmiokrotnego mistrza Polski kitesurfingu - Victora Borsuka.

Już od 15 lipca, produkcja dostępna jest online na stronie virginmobile.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W pogoni za wiatrem

Bajkowe plaże, tętniąca życiem przyroda i azjatyckie wybrzeża, idealne do kitesurfingu. Do tego kamera, aparat, drony, zaufana ekipa i umiejętności mistrza Polski – to składowe „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”. Film dokumentalny opowiada o początkach fascynacji kitem, morderczych treningach oraz pokonywaniu kolejnych barier podczas doskonalenia swoich umiejętności i sięganiu po trofea.

- Podczas tworzenia materiału, nieprzerwanie przyświecał mi jeden cel - zainspirowanie jak najwięcej ludzi do tego, by realizowali odważnie swoje marzenia i nigdy się przy tym nie poddawali. Kitesurfing to nie tylko piękne widoki, plaże. To setki godzin w samotnej walce z żywiołem, który w każdej chwili może okazać się zgubny. Zmagania z wiatrem i wysoką falą kształtują nie tylko ciało, ale wyrabiają hart ducha - tłumaczy Victor Borsuk.

Po pierwsze pasja

Przygodę z kitesurfingiem Victor Borsuk rozpoczął jako 14-latek, by w wieku 27 lat mieć na koncie siedmiokrotne mistrzostwo Polski, wysokie pozycje na kite’owym podium Pucharu Świata i Europy. W 2016 roku, podczas swojej podróży, zdobył wysokie 5. miejsce w Pucharze Azji. Sukces nie jest wynikiem wyłącznie talentu, ale także wytężonej pracy i zmagania się z własnymi słabościami. Odkąd zdał sobie sprawę, że sport to jego życiową pasją, poświęcał każdą chwilę na trening i bicie własnych rekordów. Od 2015 roku Victor Borsuk pływa w barwach Virgin Mobile.

– Kitesurfing jest szczególnie bliski całej Grupie Virgin, zarówno ze względu na pasję założyciela - sir Richarda Bransona - jak i fantastyczną energię, którą niesie ze sobą ten sport. Wartości takie jak determinacja, poczucie wolności i odwaga do spełniania marzeń napędzają nas do działania na co dzień. Właśnie dlatego, wparcie Victora przy realizacji filmu było dla nas czymś naturalnym – komentuje Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska.

Dać się ponieść falom

Trudne momenty rekompensują kolejne udane tricki i ewolucje, które zostały udokumentowane również na filmie, dzięki wykorzystaniu aparatów Sony A7R II oraz kamer Sony Action Cam. Panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group. Produkcja „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to nie tylko film o sportowcu. Opowieść o pięknych, ale również trudnych chwilach kariery inspiruje do poszukania własnej pasji, która może stać się sposobem na życie.

Film „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” dostępny jest na stronie internetowej virginmobile.pl oraz na kanale YouTube Virgin Mobile Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij