Tyskie w digitalu z agencją Hand Made

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tyskie w digitalu z agencją Hand Made

Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na obsługę digitalową marki Tyskie. Agencja będzie wspierać markę strategicznie, kreatywnie i produkcyjnie.

Tyskie to jedna z kluczowych marek Kompanii Piwowarskiej. Agencja Hand Made będzie zajmować się kompleksową obsługą marki w digitalu. Całokształt działań obejmie strategię obecności w Internecie, kreację i produkcję oraz obsługę mediów społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jesteśmy zadowoleni z przetargu i poziomu pracy agencji Hand Made. O wygranej zdecydowały bardzo dobre zrozumienie grupy docelowej oraz kreatywne, wychodzące poza schematy pomysły. Doceniliśmy też elastyczność i zaangażowanie agencji - komentuje Łukasz Kulczyna, junior digital manager w Kompanii Piwowarskiej.

Umowa zostanie podpisana na 18 miesięcy. Współpraca strategiczno-kreatywna rozpoczyna się z końcem lipca, a do połowy września nastąpi przekazanie wszystkich obowiązków, w tym obsługi mediów społecznościowych. W przetargu wzięło udział 5 zaproszonych agencji: DDB Tribal, OS3, Kalicińscy.com, ASAP&ASAP i wygrana agencja - Hand Made.

Tyskie to jedno z najstarszych piw w Polsce, a zarazem jedno z najchętniej kupowanych i najpopularniejszych. Należy do kluczowych marek w portfolio Kompanii Piwowarskiej.

Hand Made to agencja reklamowa full service. W portfolio agencji znajduje się kilkaset zrealizowanych kampanii we wszystkich głównych nośnikach: telewizji, druku, digitalu (w tym social media) czy eventach. Do Klientów agencji należą m.in. marki Volkswagen samochody osobowe oraz TAURON.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij