Click Republic z wakacyjną ofertą dla klientów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Click Republic z wakacyjną ofertą dla klientów

Click Republic - interaktywna sieć reklamowa działająca w segmencie e-mail marketingu oraz lead generation, wprowadziła na czas wakacji specjalną ofertę dla swoich klientów dotyczącą modelu CPM.

Według badań firmy Gemius - 98 proc. polskich firm, promujących się w sieci, wykorzystuje do tego celu pocztę elektroniczną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mailing cały czas znajduje się w czołówce najpopularniejszych narzędzi marketingowych, a firmy działające w tym segmencie prześcigają się w ofertach dla nowych i obecnych klientów. Ich aktywność widać również w okresie wakacji, czego przykładem jest najnowsza promocja Click Republic.

Sieć reklamowa, która posiada już ponad milion rekordów z targetowaniem po intencjach zakupowych oraz osiem milionów adresów w swoich bazach, zachęca klientów do skorzystania ze specjalnej oferty.  Promocja dotyczy wysyłek w modelu CPM, z których klienci mogą otrzymać 30% wolumenu. Promocja trwa do końca września. 

Click Republic od kilku lat współpracuje z najlepszymi wydawcami w kraju. Dzięki temu spółka jest w czołówce pod względem zasięgu kampanii e-mail marketingowych w Polsce. Firma, opierając się na najlepszej jakości bazach adresowych realizuje skuteczne kampanie e-mailingowe we wszystkich modelach rozliczeniowych. Więcej na www.clickrepublic.pl 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij