Z VOX każdemu bardzo wolno być sobą. Nowa odsłona kampanii marki VOX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z VOX każdemu bardzo wolno być sobą. Nowa odsłona kampanii marki VOX

W poniedziałek pierwszego sierpnia wystartowała nowa odsłona kampanii marki VOX, będąca kontynuacją komunikacji „Wolność zaczyna się w domu”. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku VOX jako marki wnętrzarskiej, której oryginalne produkty umożliwiają kreowanie wnętrz zgodnie z własnymi potrzebami.

Meble, ściany, drzwi, podłogi i listwy VOX projektowane są z dbałością o detale, jakość i funkcjonalność. Dzięki temu każdy może stworzyć piękne i kompletne wnętrze, dopasowane do swoich potrzeb i stylu życia. W takim wnętrzu łatwiej jest być sobą, robić to co się kocha i czuć się bardzo wolno.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Produkty VOX to nie tylko świetny design, to również wyjątkowa ergonomia. Celem naszej kampanii było podkreślenie tej wyjątkowości. Postanowiliśmy stworzyć opowieść, w której główną rolę odegrają produkty i ich wpływ na życie ludzi. Opowiadamy o produktach, które sprawiają, że w domu czujemy się „bardzo wolno” — mówi Wojciech Łebski, dyrektor kreatywny SYZYGY Warsaw.

Kampanię wspierają również działania social-mediowe. VOX zaprosił do udziału w konkursie #wolnomi. Wystarczy chwycić za telefon i nagrać kilkuminutowy filmik o tym, co wolno nam robić w domu – w przestrzeni, w której czujemy się swobodnie i możemy być po prostu sobą.

Agencja Syzygy jest autorem strategii oraz kreacji kampanii obecnej w telewizji (spoty 30, 15), radio, intrenecie oraz w punktach sprzedaży. Filmy wyprodukował dom produkcyjny GraffitiFilms. Lunapark zajął się postprodukcją. Media zaplanował i wykupił dom mediowy ZenithOptimedia. Za zdjęcia oraz reżyserię spotów odpowiada duet - Maria i Kazimierz Zbąscy.

Współpraca pomiędzy marką VOX i SYZYGY Warsaw trwa od kwietnia 2015r.

Film jest dostępny na vox.pl

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij