Przenieś działania B2B do sieci - bezpłatne konsultacje z ekspertami Akademii Unity

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przenieś działania B2B do sieci - bezpłatne konsultacje z ekspertami Akademii Unity

W 2013 roku przedsiębiorców planujących złożenie wniosku o dofinansowanie PO IG 8.2 czekają zasadnicze zmiany. Bezpłatne konsultacje pomogą sprawdzić jak zostać beneficjentem i zyskać wsparcie dla Twojego biznesu. Do wzięcia jest nawet 35 mln euro na projekt!

Ideą konsultacji prowadzonych przez Akademię Unity i Semper Omni są indywidualne spotkania ze specjalistami, na co dzień zajmującymi się tworzeniem platform B2B, analizami biznesowymi i przygotowaniem wniosków o dofinansowania unijne. Podczas takich spotkań „oko w oko” z ekspertami, oprócz opracowania planu uzyskania dotacji, pomogą oni uczestnikom znaleźć odpowiednią strategię działania dla ich biznesu. Konsultacje odbędą w pięciu największych miastach w Polsce. Dzień po dniu eksperci odwiedzą kolejno Kraków (18.02), Warszawę (19.02), Wrocław (20.02), Poznań(21.02) i Katowice (22.02). Aby skorzystać z ich bezpłatnych rad, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz zamieszczony na stronie www.akademiaunity.pl i pojawić się w wyznaczonym miejscu i ustalonej porze. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dotacje na korzystniejszych warunkach

Tegoroczne nabory prowadzone w kwietniu i czerwcu odbywać się będą według nowych zasad. Wprowadzone zmiany mają uprościć wnioskodawcom drogę do uzyskania unijnych środków na sfinansowanie nowych lub integrację istniejących systemów informatycznych, które mają umożliwić automatyzację wymiany informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących firm.

Szereg planowanych przez Ministerstwo udogodnień uwzględnia takie elementy jak nowy tryb wsparcia dla sieci kontrahentów, czy też rozszerzenie zakresu kosztów i działań promocyjnych, które kwalifikują się do otrzymania unijnych środków. I tak, wśród możliwych do rozliczenia kosztów będzie m.in. zakup budynków, materiałów budowlanych, modernizacja posiadanej aparatury czy urządzeń niezbędnych do wdrożenia rozwiązania elektronicznego biznesu.

Ponadto, aby wziąć udział w naborze, przedsiębiorstwa nie będą musiały wykazywać już kilkuletnich umów o współpracy z firmami partnerskimi. Zgodnie z projektowaną regulacją, nawiązanie relacji biznesowych może być bowiem efektem realizacji projektu, nie zaś warunkiem koniecznym na starcie, od którego uzależniona jest pozytywna ocena wniosku.

Przedsiębiorcy będą mogli dostać z Unii od 50 do 70 proc. wartości projektu. Jak to wygląda w praktyce? Minimalna kwota wsparcia, o którą mogą ubiegać się wnioskodawcy to niezmiennie 20 tys. zł, obowiązująca natomiast górna granica w wysokości 2 mln zł, została zniesiona z uwagi na dopuszczenie do realizacji przedsięwzięć z zakresu B2B o większej skali. Całkowitą maksymalną wartość projektu ograniczono niebagatelną kwotą 50 mln euro.

Więcej informacji o konsultacjach, znajduje się na stronie www.akademiaunity.pl. Serdecznie zapraszamy!

Program konsultacji:

  • 18.02 Kraków, ul. Conrada 55B (Biuro Empathy-Internet Software House)
  • 19.02 Warszawa, Złota 59 (InOffice w budynku Lumen, będącym częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy)
  • 20.02 Wrocław, Przedmiejska 6 (Biuro Contium SA)
  • 21.02 Poznań, ul. Grottgera 16/1 60-758 (Biuro Internet Designers)
  • 22.02 Katowice, ul. Mielęckiego 10/403, 4 piętro (Apiss Center Point)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij