Jak rozwijać kompetencje z zakresu e-marketingu? – zapraszamy na studia podyplomowe Uczelni Łazarskiego: „E-marketing w praktyce”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak rozwijać kompetencje z zakresu e-marketingu? – zapraszamy na studia podyplomowe Uczelni Łazarskiego: „E-marketing w praktyce”

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego wspólnie ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska (Interactive Advertising Bureau) zapraszają na studia podyplomowe „E-marketing w praktyce”. To idealna propozycja dla marketerów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje...

...o obszar digital i stać się prawdziwymi specjalistami od marketingu zintegrowanego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wynika z raportu pt. „Kapitał ludzki w sektorze komunikacji marketingowej”* zrealizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska – we współpracy z SKM/SAR oraz ZFPR, zatrudnienie w Sektorze Komunikacji Marketingowej (SKM) sukcesywnie wzrasta, a postępująca cyfryzacja będzie powodowała jego dalszy rozwój i stwarzała nowe miejsca pracy. Jednocześnie – wraz ze zmieniającą się rzeczywistością – zmieniają się ramy zawodowe, pojawiają potrzeby na nowe kompetencje oraz powstają nowe zawody. Warto więc podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać kolejne umiejętności, aby odnieść sukces w tej intensywnie rozwijającej się branży.

Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych, badania realizowane online, PR w sieci, marketing mobilny, advergaming, pozycjonowanie SEO/SEM czy e-mail marketing to tylko niektóre z zagadnień, których znajomość staje się obecnie niezbędnym elementem warsztatu każdego marketingowca. Program studiów podyplomowych „E-marketing w praktyce” stworzony został z myślą o profesjonalistach z branży marketingowej, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi, digitalowymi trendami.

Studia podyplomowe „E-marketing w praktyce” umożliwiają uzyskanie wiedzy z zakresu szeroko pojętego e-marketingu, w tym w szczególności: wykorzystywania nowych mediów, realizacji projektów internetowych, prowadzenia kampanii online, mechanizmu, wykorzystania i analizy badań prowadzonych w sieci, planowania strategii i zarządzania marką, modeli biznesowych i nowoczesnych narzędzi do prowadzenia e- biznesu, e-commerce, social i marketingu zintegrowanego.

Program studiów stworzony został zgodnie z ideą Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego: kształcenia praktyków przez praktyków, a zajęcia prowadzą eksperci z branży internetowej z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, dzięki czemu słuchacze zdobywają praktyczne umiejętności. Większość wykładowców to osoby zajmujące kierownicze i dyrektorskie stanowiska w agencjach interaktywnych oraz firmach SEO/SEM, buzz marketingowych czy e-mail marketingowych. Wśród ekspertów znajdują się również przedstawiciele największych na rynku wydawców, internetowych firm badawczych oraz przedsiębiorstw zajmujących się tematyką usability.

Studia kierowane są do osób, które chcą nie tylko poznać zagadnienia związane z kierunkiem studiów na poziomie teoretycznym, ale także poprzez rozbudowane ćwiczenia warsztatowe i case studies, które przygotowują absolwentów do pracy zawodowej, zarówno w firmach klienckich, jak i agencjach reklamowych czy domach mediowych.

„Studia „E-marketing w praktyce” wyróżnia najszerszy na rynku szkoleniowym zakres tematyczny dotyczący działań internetowych, włączając dodatkowo Multichannel i Omnichannel, efektywny e-commerce, a także bieżące trendy społecznościowe takie jak blogging i vlogging. Program uwzględnia również przygotowanie i egzamin do oficjalnej certyfikacji IAB Polska – Digital Marketing Qualification (DIMAQ), a więc zdobycie najbardziej rozpoznawalnego certyfikatu w branży internetowej” – mówi Maciej Hoffmann, kierownik kierunku „E-marketing w praktyce” w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz pełny program studiów znaleźć można na stronie.

 

*Więcej informacji o raporcie oraz pełna wersja raportu

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij