Value Media tworzy spółkę ReveScore i zostaje pierwszym partnerem technologicznym DoubleClicka na rynek CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Value Media tworzy spółkę ReveScore i zostaje pierwszym partnerem technologicznym DoubleClicka na rynek CEE

Nowoutworzona spółka w ramach Group One - ReveScore (www.revescore.com) - została pierwszym partnerem technologicznym platformy marketingowej DoubleClick, należącej do firmy Google.

W ramach partnerstwa zespół ReveScore będzie odpowiedzialny za sprzedaż, wsparcie, serwis i konsultacje dotyczące usług całej platformy DoubleClick w 30 krajach CEE. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ReveScore (Group One) będzie sprzedawał technologię i narzędzia jakie oferuje platforma DoubleClick oraz będzie wsparciem dla klientów w wykorzystaniu wszystkich rozwiązań i usług DoubleClick by Google. ReveScore będzie jednocześnie świadczyć usługi dodatkowe związane z wdrożenieniem, organizacją szkoleń i warsztatów oraz wsparciem technicznym i stałą obsługą klientów wykorzystujących tę technologię. Obszar działania spółki obejmie 30 krajów CEE, m.in.: Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Czechy, Białoruś, Ukrainę, Słowację, Węgry, Rumunię, Mołdawię, Bułgarię, Słowenię, Chorwację i Serbię. W razie potrzeby również inne kraje regionu.

- To dla nas duże wyróżnienie, że Google wybrał właśnie nas na partnera technologicznego platformy DoubleClick w Europie Środkowo-Wschodniej. Choć to przede wszystkim zasługa zespołu Value Media, który na co dzień z sukcesem wykorzystuje rozwiązania DoubleClick w kampaniach klientów. Z pewnością, dzięki tej współpracy, otwierają się nowe możliwości rozwoju dla całej naszej grupy. – mówi Kamil Wiszowaty, CEO ReveScore. Nasza firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale przede wszystkim posiada największe doświadczenie w wykorzystaniu tej technologii. Duże znaczenie ma również nasza innowacyjność w podejściu do biznesu, pomysłowość, znajomość światowych trendów i doświadczenie marketingowe. To są niezbędne elementy, żeby dostarczać oraz wdrażać rozwiązania i usługi DoubleClick w innych firmach. – dodaje Kamil Wiszowaty. 

CEO spółki ReveScore został Kamil Wiszowaty, stanowisko COO objął Mirosław Sudoł. Do nowej spółki zostanie również zatrudniony dodatkowy zespół ludzi, który będzie odpowiadać za wsparcie technologiczne i merytoryczne klientów ReveScore oraz wdrożenia systemu do obsługi projektów krótkoterminowych. 

Group One to największa, niezależna grupa komunikacji marketingowej na polskim rynku. „One stop shop”: strategia, media, kreacja i technologia pod jednym dachem. W skład grupy wchodzą agencje reklamowe Change i Gong, domy mediowe Value Media i Media+ oraz SALESTUBE – agencja ecommerce performance.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij