Młody filmowiec z Gdyni tworzy filmy dla startupów – nowy spot dla PayLane

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Młody filmowiec z Gdyni tworzy filmy dla startupów – nowy spot dla PayLane

W Trójmieście znany jest ze swojej kreatywnej twórczości i niecodziennego podejścia do produkcji filmowej. Często łamie schematy, a w swoich spotach reklamowych stawia na emocje i storytelling – Adrian Chudek - 23 letni filmowiec z Gdyni, znów zaskoczył nową reklamą, tym razem dla PayLane.

Miesiąc przygotowań, 2 dni na planie, 4 aktorów i 3 różne pogody, tak w skrócie można przedstawić realizację spotu reklamowego dla polskiego startupu – PayLane – zajmującego się płatnościami online dla SaaS i Ecommerce. „Głównym celem kampanii „Your way” było pokazanie, że PayLane towarzyszy firmie na każdym etapie jej rozwoju. Od startupu do dużej firmy” – opowiada Adrian Chudek, który w jednej osobie łączy bycie reżyserem, operatorem i montażystą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koncepcją filmu było pokazanie ewolucji firmy za pomocą płynnych przejść pomiędzy scenami. Co ciekawe, najdłuższa seria przejść, imitująca mastershot trwa aż 17s. Jest to też pierwsza reklama Chudka w pełni zrealizowana w technologii 4k.

W swojej twórczości szczególnie upodobał sobie startupy. Jednak jak sam mówi, chętnie spróbowałby swoich sił w branży modowej, czy muzycznej. Swoje pierwsze realizacje dla startupów rozpoczął od współpracy z Everytap, a następnie z UXPin, dla którego stworzył w przeciągu roku aż 2 filmy – „You Inspire” oraz „Collaboration”. Oba stworzone na rynek amerykański, o podobnej stylistyce, jednak diametralnie różniące się koncepcją.

Chudkowi nie brak pomysłów. Swoją przygodę z filmem zaczął w wieku 16 lat tworząc filmy krótkometrażowe takie jak „ Oniryzm” nominowany do Allegro Short Film na Festiwalu Filmowym OffPlus Camera 2014. Obecnie tworzy własną markę Chudek Film i przygotowuje się do kolejnych projektów.


fot. Sylwester Ciszek


fot. Sylwester Ciszek


fot. Sylwester Ciszek

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij