Pierwsze szkolenie dla koordynatorów w „Kreatywnej Szkole Dekoral” już za nami!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsze szkolenie dla koordynatorów w „Kreatywnej Szkole Dekoral” już za nami!

Przybliżenie programu współpracy szkół partnerskich z Akademią Techniczną PPG Deco oraz przedstawienie systemu wykończenia wnętrz – to główne założenia szkolenia zorganizowanego w ramach programu „Kreatywna Szkoła Dekoral”.

Dwudniowe spotkanie odbyło się we Wrocławiu w siedzibie Akademii Technicznej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W połowie września tego roku miało miejsce pierwsze szkolenie, którego grupą docelową były szkoły objęte patronatem w ogólnopolskim programie „Kreatywna Szkoła Dekoral”. Zgodnie z założeniami programu, do Akademii Technicznej PPG Deco we Wrocławiu, przybyli koordynatorzy wybrani z ramienia poszczególnych szkół. W ciągu dwóch dni pod okiem ekspertów z Akademii uczestnicy poszerzali swoją wiedzę. 

Spotkanie zostało podzielone na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. – Część teoretyczna miała na celu przybliżenie koordynatorom założeń programu „Kreatywna Szkoła Dekoral” oraz warunków współpracy – mówi Ryszard Plantos, Szef Zespołu Szkoleń i Call Center. Jak dodaje wdrożenie i realizacja programu ma charakter dwustopniowy. Grupą docelową projektu są uczniowie, dla których zajęcia odbywają się bezpośrednio w szkołach. Druga grupa to nauczyciele i koordynatorzy, dla których przygotowano oddzielne, dedykowane szkolenia. Zwieńczeniem spotkań edukacyjnych była wieczorna integracja wszystkich uczestników zorganizowana przez Akademię Techniczną PPG Deco Polska.

Drugą część szkolenia poświęcono praktycznym zagadnieniom z zakresu systemu wykończenia wnętrz. – Po teorii uczestnicy przeszli do praktyki. W ramach spotkania omówione zostały uczestnikom m.in. istotne parametry farb wewnętrznych, przygotowanie różnych typów podłoży do malowania, dobór narzędzi malarskich. – wyjaśnia Plantos. Każdy z uczestników otrzymał podręcznik oraz pakiet materiałów w formie elektronicznej. Po zakończeniu szkolenia wszyscy koordynatorzy otrzymali zaświadczenie potwierdzające udział w warsztatach. 

Do końca 2016 roku w ramach programu „Kreatywna Szkoła Dekoral” w dalszej mierze będą realizowane szkolenia w szkołach, dla uczniów. W grudniu odbędzie się również kurs dedykowany pozostałym nauczycielom zawodu szkół partnerskich. Wszystkim zaangażowanym w program osobom Akademia Techniczna PPG Deco dziękuje za współpracę i liczy na ponowne spotkanie podczas kolejnych szkoleń. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij