Ceń swoje życie! Kampania Telewizji Lifetime zachęcająca do regularnych badań piersi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ceń swoje życie! Kampania Telewizji Lifetime zachęcająca do regularnych badań piersi

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Z inicjatywy telewizji Lifetime powstała międzynarodowa kampania „Ceń swoje życie”, na którą składa się seria filmów zachęcają kobiety do wykonywania regularnych badań profilaktycznych.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby. Wyniki badań dowodzą, że kobiety, które regularnie wykonują mammografię, dużo rzadziej umierają z powodu raka piersi. Mammografia to badanie, które za pomocą promieni rentgenowskich pozwala wykryć raka piersi we wczesnym stadium rozwoju – gdy leczenie jest dużo bardziej skuteczne. Ważnym elementem profilaktyki jest również samobadanie piersi. Już od 20. roku życia każda z Pań powinna regularnie badać piersi, a raz w roku takie badanie powinno być wykonane przez ginekologa, chirurga lub onkologa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania została stworzona przez A+E Networks w Ameryce Południowej i została wdrożona na ponad 100 rynkach, na których dostępny jest Lifetime.

Projekt ten zdobył trzy nagrody Promax BDA Global Excellence 2016, jak również wyróżnienie Cannes Lion Health and Wellness Education and Services and Awareness (w czerwcu 2016).

Za wdrożenie pomysłu i kreację odpowiadają Nathalie Alvarez (marketing director), Pedro Gonzalez (creative director), Boris Felipe (onair director), Laura Perez (marketing manager), Irene Ochoa (onair manager), Eduardo Ruiz (President A+E Networks Latin America) oraz Lauren Levenson (VP & GM Lifetime Latin America). Kampanię kreatywnie wspierała również agencja Totuma Communications & Design z Hubertem Reinfeldem jako Creative Directorem.

Zobacz również profil kampanii na Facebooku

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij