Mobile Vikings umożliwia autodoładowania

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobile Vikings umożliwia autodoładowania

Mobile Vikings wprowadza nową funkcję, dzięki której użytkownicy tej sieci będą mogli korzystać z opcji cyklicznych doładowań wykonywanych automatycznie przy użyciu ich karty płatniczej.

Startujące dzisiaj rozwiązanie znacznie ułatwi użytkownikom Mobile Vikings korzystanie z usług sieci. Po uruchomieniu opcji autodoładowań nie będą oni musieli pamiętać o regularnym i terminowym zasilaniu konta, a niewykorzystane pakiety Internetu nigdy nie przepadną.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Autodoładowania to kolejna funkcja, którą wprowadzamy, żeby wyjść naprzeciw potrzebom naszej społeczności. Wielu użytkowników pytało o możliwość wprowadzenia takiej opcji. Uznaliśmy, że jest ona naprawdę potrzebna, ułatwi oraz zautomatyzuje proces zasilenia konta, a przede wszystkim będzie wygodna dla Vikingów i nie nałoży na nich żadnych długoterminowych zobowiązań – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

Aby uruchomić autodoładowanie, wystarczy podpiąć kartę płatniczą do swojego vikingowego konta, włączyć metodę płatności, a następnie dokonać konfiguracji  wybranej metody z kartą SIM – wskazując, z jakiej oferty chcemy korzystać oraz kiedy powinno nastąpić pierwsze doładowanie.

Użytkownicy, którzy uruchomią opcję autodoładowań mogą liczyć na komfort i wygodę jak w przypadku ofert z abonamentem, ale bez żadnych długoterminowych zobowiązań. Co ważne, w Mobile Vikings niewykorzystany Internet zawsze przechodzi na kolejne miesiące pod warunkiem zachowania ciągłości w zasilaniu konta. Od teraz, dzięki autodoładowaniom, Vikingowie nie będą musieli już pamiętać o terminowym uzupełnianiu środków, a więc niewykorzystane gigabajty danych nigdy im nie przepadną.

Usługę autodoładowań można włączyć, modyfikować lub wyłączyć w dowolnym momencie. 

Ponadto w przypadku osób posiadających na swoim koncie Punkty Vikinga, czyli wirtualną walutę operatora, to właśnie one będą wykorzystywane w pierwszej kolejności do uregulowania transakcji. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij