Wielki powrót arystokraty polskich szos – video case study

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wielki powrót arystokraty polskich szos – video case study

Maluch był niegdyś jednym z najczęściej spotykanych samochodów na polskich drogach. Dziś popularne kaszlaki przeżywają swój renesans. Najnowszy model Fiata 126 p jest promowany w telewizji i Internecie.

Wydawnictwo De Agostini wypuściło na rynek kolekcję, dzięki której konsumenci mogą złożyć sobie w domu swojego własnego Malucha w skali 1:8. Wystarczy zamówić prenumeratę i zabrać się za składanie. Z tygodnia na tydzień. Część po części.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyzwanie, przed którym stanęliśmy to wypromowanie Malucha na nowo – mówi Michał Maciejewski, Strategy Director z agencji Pitted Cherries.- Pierwsze, co przyszło nam do głowy to zaangażowanie liderów opinii. Jednak tego typu kampanie, jeśli nie są przeprowadzane z naprawdę dużymi blogerami, przepadają w sieci. A tutaj dysponowaliśmy ograniczonym budżetem. Skupiliśmy się więc na wymyśleniu niestandardu. Odjechanej kampanii, która dotrze do grupy docelowej i ją zaskoczy. Postawiliśmy więc na wirusowe ogłoszenia o sprzedaży samochodu. Przygotowaliśmy kreatywny tekst i zrobiliśmy sesję zdjęciową. Na zdjęciach model od De Agostini wyglądał jak prawdziwy samochód. Wrzuciliśmy to do sieci i już po pierwszym dniu wiedzieliśmy, że to był strzał w dziesiątkę!

Poniżej video case study:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij