pkt.pl z odświeżoną wyszukiwarką firm, produktów i usług

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
pkt.pl z odświeżoną wyszukiwarką firm, produktów i usług

Spółka pkt.pl – największy gracz na rynku Internet Yellow Pages w Polsce – odświeżyła wyszukiwarkę firm, produktów i usług www.pkt.pl. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy szybciej i łatwiej znajdą interesujące ich produkty i usługi, natomiast firmy skuteczniej dotrą z ofertą do potencjalnych kli

Wysoko pozycjonowana w Internecie wyszukiwarka pkt.pl zapewnia przedsiębiorcom skuteczne dotarcie do kilkumilionowej atrakcyjnej dla firm grupy konsumentów. Użytkownicy pkt.pl to osoby poszukujące aktualnych i kompletnych informacji o produktach i usługach, prowadzące aktywny tryb życia, otwarte na nowości, ceniące sobie czas i szybkość dotarcia do informacji niezbędnych w życiu prywatnym i zawodowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz użytkowników odnowiliśmy wyszukiwarkę pkt.pl tak, aby jeszcze efektywniej łączyć firmy i ich potencjalnych klientów. Zmiany obejmują zarówno warstwę wizualną ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii, jak również algorytm wyszukiwarki pozwalający na trafniejsze dopasowanie wyniku wyszukiwania do zapytania” – mówi Joanna Misiak, Członek Zarządu ds. Operacyjnych.

Użytkownicy zwrócą uwagę przede wszystkim na znacznie przyspieszone ładowanie się wyników wyszukiwania, nowoczesny design a także uproszczony sposób szukania informacji, np. poprzez wprowadzenie podpowiedzi lokalizacji, filtrowanie według trafności wyniku, odległości czy też oceny. Bardzo ważną funkcją pomagającą podjąć użytkownikowi decyzję o zakupie są recenzje, którymi może podzielić się każdy klient dokonujący zakupu w danej firmie.

Firmy natomiast będą bardziej zainteresowane efektywnościowymi aspektami wyszukiwarki. Przewagą pkt.pl nad innymi wyszukiwarkami na rynku polskim jest jej ciągła optymalizacja, dzięki której strona pkt.pl z wynikami, a tym samym reklamujące się w niej firmy znajdują się na najwyższej pozycji pośród wyszukiwarek Yellow Pages. Dodatkowo wprowadzono optymalizację obrazków (funkcja niewystępująca w konkurencyjnych wyszukiwarkach) pozwalającą wyświetlać obrazki (zdjęcia) wybrane przez reklamujące się firmy w kontekście zapytania użytkownika. Ważną zmianą jest poprawiony algorytm wyszukiwania dzięki czemu znacznie poprawiła się relewantność wyszukań.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij