Ruszyła loteria promocyjna „Wypasione szczęście!"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła loteria promocyjna „Wypasione szczęście!

W dniu 02 listopada z okazji 7 urodzin marki „Wypasione”, rozpoczęła się loteria promocyjna „Wypasione szczęście!” promująca produkty marki „Wypasione” z portfolio SM Mlekovita. Loteria jest organizowana w całej Polsce w sklepach handlu nowoczesnego i tradycyjnego i potrwa do 31 grudnia 2016 r.

W ramach akcji, każdy kto zakupił dowolny produkt Wypasionego z promocyjną komunikacją na opakowaniu i zachował paragon, może zgłosić się do loterii przez dedykowaną stronę loterii www.wypasionaloteria.pl, podając swoje dane, unikalny kod z opakowania i wybierając swój kawałek urodzinowego tortu. Po dokonaniu zgłoszenia uczestnik od razu dowiaduje się czy wygrał!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W loterii do wygrania jest ponad 7 000 szt. nagród, m.in. voucher podróżniczy, karty przedpłacone, ekspresy do kawy Bosch oraz wiele innych. Dodatkowo na koniec loterii ze wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wylosowana nagroda główna – samochód Opel Astra!

Za kompleksową organizację prawną loterii, przygotowanie konceptu i mechanizmu loteryjnego, zaprojektowanie kreacji, wsparcie w Internecie (projekt oraz budowa strony www, kampania on-line) oraz wysyłkę nagród odpowiedzialna jest agencja First Line Polska.

Agencja First Line Polska specjalizuje się w organizacji akcji promocyjnych zwiększających sprzedaż tj. przede wszystkim loteriach promocyjnych i audioteksowych, konkursach, programach lojalnościowych i motywacyjnych jak również wspiera działania sprzedażowe w trade marketingu. Pracą agencji kieruje Paweł Adamczyk – Managing Director.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij