GigaGigaNet w nowej kampanii Virgin Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GigaGigaNet w nowej kampanii Virgin Mobile

21 listopada ruszyła kampania Virgin Mobile, prezentująca GigaGigaNet. Promocja największego wirtualnego operatora pozwala na podwojenie liczby gigabajtów za jedyne 5 złotych. Komunikacja będzie prowadzona w telewizji, kinie, radiu i mediach online.

GigaGigaNet będzie automatycznie podwajał liczbę gigabajtów wynikających z pakietu #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER oraz #Dokładki_3GB. Do łącznej puli internetu dodawane są również darmowe gigabajty, które przysługują lojalnym i przenoszącym numer klientom. Łącznie, w pakiecie #DLAMNIESUPER, abonent może mieć do dyspozycji aż 29 GB Internetu LTE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kampanii ponownie pojawia się Gigababcia w driftującym samochodzie, która prezentuje zalety oferty promocyjnej GigaGigaNet. Działania marketingowe obejmują spoty telewizyjne i radiowe w głównych oraz tematycznych stacjach telewizyjnych i radiowych, reklamę w internecie i spoty kinowe. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Lubię to - linked by Isobar (Joanna Biernacka, Maciej Kozina, Szymon Pruszyński). Po stronie Virgin Mobile - Agnieszka Flis, Piotr Suchodolski, Karol Ruciński, Kamil Marhula. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a postprodukcją Rio de Post. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare (Anna Bieńkowska - TV, radio, OOH) oraz iProspect (Karolina Gardzińska – online).

Więcej szczegółów na virginmobile.pl/gigagiganet.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij