Feedink.com z nagrodą w konkursie Ekomersy 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Feedink.com z nagrodą w konkursie Ekomersy 2016

Firma Feedink.com, dostarczająca technologiczne rozwiązanie (SaaS), które pozwalają na tworzenie i zarządzanie wysokiej jakości plikami produktowymi, zdobyła nagrodę za I miejsce w kategorii „Debiut Roku - aplikacja SaaS” w konkursie Ekomersy 2016, który wyróżnia usługi i produkty wspierające...

...handel w Internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gala finałowa i ogłoszenie wyników Ekomersy 2016 miało miejsce 9 listopada br. w Warszawie. Jury, w skład którego wchodzili m.in. Grzegorz Wójcik z e-Commerce Polska, Artur Banach z NetSprint czy Zbigniew Nowicki z Bluerank, doceniło dotychczasową działalność firmy i w drodze głosowania nagrodziło Feedink.com tytułem Debiutu Roku - aplikacja SaaS”. Wcześniej Feedink.com przeszedł przez dwa etapy konkursowe: zgłoszenie i głosowanie Internautów.

Sukces w konkursie Ekomersy to ważne wyróżnienie i jednocześnie wyraz docenienia naszej pracy. W ostatnim czasie udoskonaliliśmy automatyczny system dla e-commerce, a nagroda to dla nas znak, że obraliśmy dobry kierunek działania i wnosimy realną korzyść w temacie zarządzania sklepami internetowymi. Wierzymy też, że to dopiero początek i w kolejnych latach jeszcze nie raz staniemy na podium Ekomersów – komentuje Piotr Zabuła, współzałożyciel i CEO Feedink. Chcemy dalej się rozwijać i odpowiadać na potrzeby klientów, więc pierwsza nagroda w naszej karierze dała nam jeszcze większą motywację do działania – dodaje Zabuła.

W Internecie cenię sobie automatyzację procesów, która prowadzi do oszczędności czasu i zasobów. Dlatego w nominacjach Ekomersów 2016 zainteresował mnie produkt firmy Feedink, która oferuje dla e-commerce praktyczne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie plikami produktowymi. Mnogość wydawców i kanałów marketingowych na rynku sprawia, że zdjęcia produktów należy dostosować do różnych wymogów, co wiąże się z nakładem czasowym i finansowym. Tym samym narzędzie Feedink.com przyczynia się do skrócenia i zautomatyzowania publikowania i kontrolowania prezentowanych produktów. eKomersy przyznawane są usługom wspierającym handel w internecie, a Feedink.com spełnia ten warunek. Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój - komentuje Zbigniew Nowicki, Managing Director w Bluerank i juror w konkursie eKomersy 2016.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij