Ruszyła kampania sponsoringowa soków Fortuna 100% w butelkach PET

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła kampania sponsoringowa soków Fortuna 100% w butelkach PET

Fortuna – znana marka soków, nektarów i napojów – obecna na rynku od 1991 r., promuje soki 100% i nektary w butelkach PET o pojemności 1 l. Od 19 grudnia 2016 aż do końca roku będzie je można zobaczyć w spotach sponsorskich w TVN i TVN24. Twarzą kampanii jest Kasia Kowalska.

Pogoda na Fortunę

Producent soków Fortuna sponsoruje prognozę pogody w TVN24 oraz serię programów i filmów w stacji TVN. Kampania rozpoczęła się 19 grudnia 2016 r. i potrwa do 31 grudnia 2016 r. W spocie sponsorskim widzowie ponownie zobaczą Kasię Kowalską – gwiazdę, z którą marka nawiązała współpracę w październiku 2016 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania promuje lubiane przez konsumentów soki 100% i nektary Fortuna, w wygodnych lekkich butelkach PET, o pojemności 1 l. W ofercie producenta dostępne są soki 100%: pomarańcza, jabłko i multiwitamina, a także nektar z czarnej porzeczki. 

Aktywnie z Kasią Kowalską

W spotach reklamowych emitowanych w ramach kampanii „Melodia na Fortunę” od października 2016 r. Kasia Kowalska ponownie śpiewała słynną, kultową już piosenkę Fortuny sprzed 20 lat. W spocie sponsorskim natomiast – zgodnie z hasłem marki „Dbaj o siebie! To proste!” Kasia Kowalska biega, bo jak sama powiedziała: „wartości marki są mi bardzo bliskie. Sama od dłuższego czasu zwracam uwagę na to, co jem. Dużo czasu poświęcam też na aktywność sportową, która sprawia mi ogromną przyjemność i pozwala mi utrzymać ciało w dobrej kondycji”.

W drugiej połowie 2015 r. marka Fortuna została przejęta przez trzecią pod względem sprzedaży firmę z branży mleczarskiej, Grupę Polmlek. Dzięki przejęciu spółki Agros-Nova Soki w 2015 r. do portfolio Grupy Polmlek trafiły marki Fortuna, Garden, Pysio i Sonda. Wszystkie produkty tych marek rzane są we własnej fabryce w Tymienicach.

Spot przygotowała agencja MK Group, media zaplanowała i zakupiła Fortuna we własnym zakresie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij