Kawa czy burger? Oto jest pytanie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kawa czy burger? Oto jest pytanie!

Co chcesz za 18,60? Dobrego burgera, dobrą kawę czy samo dobro? O tym, co można za 18,60 zł i czy w ogóle warto pomagać - w najnowszej kampanii Fundacji Hospicjum Onkologiczne.

Nowatorska i oryginalna dla ruchu hospicyjnego odsłona akcji „18,60” ma na celu ukazać w nowym świetle pomoc hospicjum oraz zachęcić darczyńców do regularnego wspierania FHO. Podstawowymi kanałami są media społecznościowe, gdzie został opublikowany film “Co chcesz za 18,60 zł?” oraz dedykowana podstrona fho.org.pl/18-60-zl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Kawa czy burger? Oto jest pytanie. My w hospicjum też mamy niezłe zagwozdki.”

Akcja rozpoczęta w 2013 r., dziś zmienia swoje oblicze. Przewrotny charakter filmu, nawiązując do konsumpcyjnych zachowań ludzkich, ma skłonić do refleksji nad tym, co w życiu jest ważne. Staramy się dotrzeć do młodszego pokolenia, stawiając na najbliższy mu content wideo. Otwieramy tym samym nowy kanał komunikacji z potencjalnym darczyńcą.

Ile życia w hospicjum?

Ursynowskie hospicjum to nie “umieralnia”. Film ma pokazać, jak dużo życia jest w hospicjum - miejscu, w którym pracownicy zarówno na oddziale, jak i ci administracyjni oraz wolontariusze starają się poprawić komfort życia pacjentów. Dzięki ich zaangażowaniu film powstał bez wkładu finansowego, własnymi siłami. Aktorzy to pacjenci, wolontariusze i pracownicy Fundacji.

Dlaczego 18,60?

Potrzeby hospicjum w 60% pokrywa NFZ i Urząd Miasta. Pozostałe środki musimy pozyskać sami, obecnie to kwota 110 tys. zł miesięcznie. W 2013 r. wyznaczyliśmy sobie cel – pozyskać 6 tys. wpłat na hospicjum co miesiąc. Brakujące 110 tys. zł to 6 tys. darowizn po 18,60 zł.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie

Od 27 lat niesiemy bezpłatną pomoc ludziom, którzy są u kresu życia w chorobie onkologicznej. W skali roku 120-osobowy zespół otacza opieką ponad 3000 pacjentów. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu darczyńców oraz wolontariuszy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij