Whitesand dla Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Whitesand dla Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej

Agencja eventowa Whitesand już po raz drugi zorganizowała Galę Rozdania Wektorów – nagrody przyznawanej przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobowościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów. Wydarzenie odbyło się 14 stycznia w studiu ATM.

Podczas uroczystej gali przyznano 7 statuetek. Za całościową produkcję wydarzenia odpowiadała agencja Whitesand. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gala Rozdania Wektorów to prestiżowe wydarzenie skupiające czołowych przedstawicieli świata polityki i biznesu. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział prawie 500 osób. Organizację  eventu, już po raz drugi, Pracodawcy RP powierzyli agencji Whitesand. Taka nobilitacja świadczy

o ogromnym zaufaniu i zadowoleniu z oferowanych przez agencję usług. „Bardzo się cieszymy, że Pracodawcy RP, wybrali nas po raz drugi. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca ma sens i spotyka się z uznaniem i zadowoleniem klientów. Daje nam to ogromną motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy i dbałości o jakość na każdym etapie produkcji wydarzenia” – powiedział Szymon Biel – dyrektor produkcji w Whitesand. 

Agencja Whitesand była odpowiedzialna za całościową produkcję wydarzenia, przygotowanie scenografii, oświetlenia, koordynację i realizację. Podczas organizacji Gali Rozdania Wektorów 2016 wykorzystano ponad 100 urządzeń inteligentnych, ponad 160 m2 ekranu a także 5 kamer do realizacji video w tym 12 metrowe ramię kamerowe i kamery bezprzewodowe. Oprócz sceny głównej, powstała także strefa chill-out do której przygotowania wykorzystano 420 m2 podświetlonego szyfonu.

O oprawę artystyczną wydarzenia zadbał zespół PAPA D oraz zespół The Sixties. Event poprowadzili Ewelina Kopic i Piotr Grabowski. 

Agencja Whitesand w swoim portfolio posiada szereg zrealizowanych projektów takich jak: konferencje, eventy firmowe, imprezy integracyjne, festiwale czy imprezy masowe. Do tej pory pracowała między innymi dla: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Centrum Nauki Kopernik, Lotniska Chopina w Warszawie czy PKP Cargo. Agencja wyznaje filozofię eventainment – każde organizowane przez agencję wydarzenie jest inne, każde dostarcza niezapomnianych wrażeń i opowiada historię, która na długo zapisuje się w pamięci uczestników zwiększając świadomość promowanej marki. 

Pracodawcy RP to organizacja skupiająca polskich przedsiębiorców. Liczy ponad 12 tys. firm zatrudniających 5 mln pracowników. Pracodawcy RP stawiają sobie za cel tworzenie państwa przyjaznego pracodawcom, ale przy założeniu, że gospodarka musi rozwijać się w sposób zrównoważony. Wektory przyznawane są od 2002 roku i trafiają do przedstawicieli świata gospodarki, nauki, kultury, polityki i mediów, którzy swoją działalnością wyznaczają godne naśladowania standardy albo wypracowali nowatorskie rozwiązania – gospodarcze lub społeczne. Instytucje i firmy również mogą tę nagrodę zdobyć jako uhonorowanie ich wsparcia dla rozwoju przedsiębiorczości czy osiągnięć biznesowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij