Communication Unlimited z nowym Head of Strategy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Communication Unlimited z nowym Head of Strategy

Szeregi Communication Unlimited jako Head of Strategy zasilił Mirek Skotarczyk, jeden z najbardziej doświadczonych strategów na rynku, który łączy doświadczenie firmy strategicznej i brand designu. Do jego obowiązków będzie należał nadzór i opracowywanie strategii marek oraz wsparcie strategiczne...

...w kampaniach zintegrowanego marketingu w ramach obsługi klientów agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mirek Skotarczyk związany jest z branżą konsultingu od ponad 15 lat, pracując przy opracowywaniu strategii marek konsumenckich i korporacyjnych między innymi takich jak: Luxmed, Proste Historie, Kujawski, Pudliszki, PGE, Aegon, Bakoma. Poprzednio pracował jako strateg i partner w firmie doradztwa marketingowego Stratosfera Added Value oraz Spark Strategy, a wcześniej jako kierownik strategii w agencji brand design.

Communication Unlimited to Agencja zintegrowanego marketingu oferująca szeroki zakres usług, począwszy od opracowania koncepcji i strategii marki, poprzez rozwój kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych, po planowanie i zakup mediów wsparte kompleksową analityką. Agencja od 25 lat buduje standardy rynku pozostając strukturą w pełni polską i niezależną. Oferuje innowacyjne rozwiązania budujące angażujące relacje marki z konsumentem, dzięki którym uwalnia potencjał marek i stymuluje ich wzrost.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij