Zostań prelegentem FORUM IAB 2017. Tematem przewodnim: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań prelegentem FORUM IAB 2017. Tematem przewodnim: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie

Przed nami jedenasta edycja FORUM IAB, najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w kraju, organizowanej przez IAB Polska. Już 7-8 czerwca 2017 w warszawskich Złotych Tarasach czeka nas kilkadziesiąt unikalnych wystąpień pod tematem wiodącym: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie.

Chcesz zostać jednym z prelegentów? Zgłoś swoją propozycję do 28 lutego br.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świat pod napięciem

Świat się zmienił. W ostatnim czasie nawet bardzo znamiennie. W czasach kiedy digital staje się najważniejszym miejscem dotarcia do konsumenta, ten instaluje adblocka. Na Youtubie najchętniej oglądane reklamy trwają po 20 minut, a serca ludzi podbił 3-minutowy, emocjonalny film z Polski opowiadający historię o emigrantach. Użytkownicy Facebooka nie widzą tego, co do nich mówimy. A jeśli widzą, teraz już nie wiadomo, czy to co widzą jest prawdziwe czy nie.

Wybory w USA pokazały, że łamanie schematów, dostosowywanie narracji do nastrojów społecznych, a także technologia bacznie śledząca każdy krok w przestrzeni digital może przynieść sukces, którego niewielu się spodziewało.

W czasach permanentnego napięcia zarówno w lokalnej, jak i globalnej skali, zmienia się to, jak żyjemy. Zmienia się komunikacja. Zmienia się konsument. Zmienia się to, jak pracujemy.

Jak my, specjaliści od komunikacji, powinniśmy się w tym świecie odnaleźć?

FORUM IAB 2017: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie

FORUM IAB to od lat niezastąpiona porcja inspiracji, wiedzy i doświadczeń, przekazywanych przez najznakomitszych praktyków digital marketingu z kraju i ze świata. Nad warstwą merytoryczną oraz kierunkiem tematycznym czuwa Rada Programowa, w której zasiadają wybitni eksperci marketingu w Polsce. W tym roku przewodniczą jej Krzysztof Sobieszek, Practice Lead, Publicis Media Business Transformation, i Michał Kreczmar, Director, Digital Transformation, Advisory w PwC.

W tym roku eksperci uznali, że skala i nieuchronność przemian w skali globalnej coraz silniej oddziałuje na szeroko pojęty marketing. Konieczne staje się wyjście poza dotychczasowe ramy i próba odpowiedzi na pytania, jak w nowym kontekście społecznym, komunikacyjnym i organizacyjnym budować skuteczny marketing. O tym właśnie będziemy mówić podczas FORUM IAB 2017. Decyzją Rady Programowej będzie ono pod przebiegać pod hasłem: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie.

Cyfrowi tubylcy – nowi konsumenci - wymuszają na organizacjach drastyczne zmiany. To właśnie oni są bardziej cyfrowi niż firmy, a działy marketingu to pierwszy front, który się z nimi styka. Wytwarzane po wpływem zmian napięcie odczuwamy wszyscy, dlatego uważamy je za kluczowy tegoroczny obszar rozmów oraz oczywiście decyzji. Cyfrowa transformacja oznacza zupełnie nowy porządek w wielu obszarach - to nie tylko zmiana technologiczna, to zmiana kultury organizacyjnej, łańcuchów wartości, decyzje oparte na danych, cyfrowe procesy end 2 end, wizja oraz przywództwo decydentów, crossilosowe, elastyczne sposoby pracy, płynne struktury organizacyjne, nowe modele biznesowe czy przychodowe. I o tych właśnie zmianach chcielibyśmy szerzej porozmawiać. - mówi Michał Kreczmar, wiceprzewodniczący Rady Programowej Forum IAB 2017.

Twój porządek w reklamie - zostań prelegentem Forum IAB 2017

Wszystkich ekspertów branży marketingowej, technologicznej, a także badaczy i strategów biznesu, którzy chcą zabrać głos w dyskusji nad nowym porządkiem reklamy w świecie pod napięciem, zapraszamy do zgłaszania propozycji swoich wystąpień do 28 lutego br.

Temat przewodni rozpatrywać będziemy w trzech blokach kontekstowych:

  • Nowy konsument
  • Nowa komunikacja
  • Nowa organizacja

Szczegółowe wytyczne i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.

Zgłoszenie tematu wystąpienia jest bezpłatne. Zaproponowana prelekcja nie może zostać zaprezentowane na żadnej innej konferencji poprzedzającej Forum IAB. Decyzja Rady Programowej o tym, które z propozycji zostaną uwzględnione w programie FORUM IAB 2017, zapadnie do 10 kwietnia br.

Sprzedaż biletów na wydarzenie już ruszyła. Tylko do 7 kwietnia można je kupić w cenie specjalnej Early Birds.

Szczegółowe informacje o Forum IAB 2017 dostępne na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij