Agencja Kalicińscy.com zadba o social media Mitsubishi Motors Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Kalicińscy.com zadba o social media Mitsubishi Motors Polska

Polski oddział koncernu Mitsubishi Motors, producenta japońskich samochodów, słynących z najlepszych napędów 4x4, nawiązał współpracę z Kalicińscy.com. Agencja będzie odpowiedzialna za strategię i realizację działań komunikacyjnych oraz reklamowych...

... w kanałach social mediowych Mitsubishi Motors Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Media społecznościowe bez wątpienia są kluczowym narzędziem komunikacji z klientami, którzy masowo korzystają z tych kanałów a badania trendów wskazują, że to tylko początek tej rewolucji. Stąd nasza decyzja, by mocno rozwinąć ten ważny obszar i podjąć współpracę z niezwykle doświadczonym partnerem, jakim jest agencja Kalicińscy.com. Jesteśmy pewni, że wspólnie osiągniemy założone cele, które przyczynią się do wzrostu świadomości marki Mitsubishi.” – podkreśla Łukasz Wójcik - dyrektor działu marketingu i PR polskiej filii Mitsubishi Motors.   

Do zadań agencji Kalicińscy.com będzie należało prowadzenie działań w mediach społecznościowych, które będą kształtowały pozytywny wizerunek marki oraz wspierały sprzedaż oferowanych przez nią produktów. 

Strategia komunikacji mediów społecznościowych Mitsubishi jest zorientowana na cel prowadzenia pośredniej sprzedaży produktów oraz mocną integrację z działaniami PR. Kładzie ona duży nacisk na budowanie świadomości japońskich korzeni marki, dewizy [email protected] oraz oferowanego portfolio, którego flagową cechą charakterystyczną jest napęd 4x4. Niemniej jednak, przewodnią myślą jest budowanie dialogu z konsumentami tam, gdzie to oni chcą go nawiązać i go prowadzić.” -  Michał Szczepański, Creative Strategist Kalicińscy.com 

Komunikacja marki prowadzona będzie na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Kalicińscy.com odpowiedzialni będą również za reklamę marki w social media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij