Głośno, wyraźnie, strategicznie

Głośno, wyraźnie, strategicznie

Jedną z niewielu rzeczy, które pamiętamy dość wyraźnie z dzieciństwa, poza smakiem napoju Ptyś, to opowieści naszych dziadków o „starych dobrych czasach” i o tym „jak kiedyś było zupełnie inaczej”. Podobne zdania usłyszeć można też wśród środowisk zbliżonych do dobrze poinformowanych marketingowo...

...w których słowa rewolucja i trendy odmieniane są przez wszelkie przypadki. Nam oczywiście daleko do negowania tego, że świat marketingu i reklamy jest pod wielką presją nowych mediów i wszystkiego, co związane ze zmianami społecznymi wynikającymi z cyfryzacji naszego życia. Wręcz przeciwnie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlatego bardzo lubimy przykłady marek takich jak Airbnb, Spotify, Snapchat, Booking.com, Brand24 czy Uber, które wykorzystują potęgę działań w środowisku internetowym i zmieniają sposób, w jaki kupujemy wakacje, oglądamy video, śledzimy dane czy słuchamy muzyki.

Co nie zmienia faktu, że dalej lubimy przykłady takich marek, jak Allegro, Nivea, Idea Bank czy Tarczyński, które umiejętnie wykorzystują mix działań marketingowych, pamiętając o niezmiennych prawach komunikacji marketingowej, sprzedając nam dużą ilość swoich produktów i usług. Mówią głośno, wyraźnie, przekonywująco i wiarygodnie. Wykorzystując zarówno nowinki, jak i stare sprawdzone narzędzia. Ale... nie uprzedzajmy faktów, jak mawiał klasyk szpiegowskich opowieści. Zapraszamy do poniższej prezentacji, w której rozebraliśmy na czynniki pierwsze działania wspomnianych już marek, jak też kilku innych, zarówno z branży czysto konsumenckiej, jak i business to business. Miłej lektury.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij