Nowa kampania adidas wzywa kobiety do uwolnienia kreatywności

Nowa kampania adidas wzywa kobiety do uwolnienia kreatywności

Globalna kampania adidas "Unleash Your Creativity" skierowana jest do kobiet i to właśnie one są jej bohaterkami. Filmy prezentują historie supermodelki Karlie Kloss, influencerki Hannah Bronfman, instruktorki fitness i autorki bestsellerów Robin Arzon, gwiazdy NBA Candace Parker...

...czy Becky Sauerbrunn, znanej zawodniczki piłki nożnej. Każda z nich pokazuje, jak ważna w ich życiu jest kreatywność. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania ma zainspirować kobiety, zachęcić do przekraczania granic i odrzucania schematów. Bohaterki pokazują, że ciężka praca to nie wszystko, a kreatywność pozwala osiągać lepsze wyniki.

"Kreatywność pozwala mi osiągnąć więcej i realizować moje pasje. W tej kampanii miałam możliwość pracować z niesamowitą grupą kobiet. Wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie  w realizacji naszych celów." – powiedziała Karlie Kloss. 

Przekaz kampanii przedstawiony został w głównym spocie oraz serii krótkich filmów, prezentujących 15 autentycznych opowieści aktywnych kobiet z całego świata.  Wykorzystują one swoją kreatywność: przełamując konwencje, przeciwstawiając się rutynie, podążając własną drogą i inspirując innych.

Supermodelka Karlie Kloss w filmie podkreśla, jak wykorzystuje wyobraźnię, by zmieniać świat, podczas gdy Candace Parker z pomysłem kształtuje swój styl gry. Tancerka i influencerka Ally Love motywuje kobiety do uwolnienia własnej kreatywności każdego dnia, czy to na zajęciach ze spinningu czy wypełnionej po brzegi sali podczas występu.

Wszystkie filmy można obejrzeć na: www.youtube.com/adidas, www.adidas.com/heretocreate.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij