DaWanda.pl otwiera stacjonarne pop-up rooms i showroom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DaWanda.pl otwiera stacjonarne pop-up rooms i showroom

DaWanda.pl jest internetową platformą z unikalnymi produktami handmade, modą, designem i wyjątkowymi prezentami na każdą okazję stworzonymi przez polskich twórców. Od początku lutego przykładowe produkty do wystroju wnętrz, meble oraz dodatki, które dotychczas można było zobaczyć jedynie...

...w internecie i na targach, zostały zebrane w dwóch pop-up roomach przy ul. Widok 8. Pod tym samym adresem reaktywowany został także showroom z modą od polskich projektantów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

DaWanda urządziła pop up rooms w dwóch wersjach. Obok siebie powstały dwie aranżacje: salon oraz pokój dziecięcy. 1 lutego 2017 odbył się dzień otwarty dla dziennikarzy prasy wnętrzarskiej oraz stylistów wnętrz. Głównym założeniem zaaranżowanej przestrzeni jest ułatwienie pracy mediom wnętrzarskim podczas sesji fotograficznych przez m.in. szybki dostęp do ciekawych produktów handmade, innych niż w ogólnie dostępnych sieciówkach.

Obok pop-up rooms, 2 lutego DaWanda reaktywowała także showroom z ubraniami od polskich projektantów. To miejsce z kolei ułatwi pracę dziennikarkom i stylistkom wydawnictw związanych z modą i urodą. 

Pop-up rooms i showroom skierowane są przede wszystkim do dziennikarzy i stylistów wydawnictw wnętrzarskich i związanych z modą, ale ciekawe produkty znajdą tu także styliści oraz scenografowie poszukujący oryginalnych mebli, dodatków oraz ubrań do produkcji spotów reklamowych czy przedstawień teatralnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij