Pierwsze w historii rzuty karne z użyciem helikoptera. Nowa kampania Pumy

Pierwsze w historii rzuty karne z użyciem helikoptera. Nowa kampania Pumy

Rzuty karne są najbardziej ekscytującym momentem każdego meczu piłkarskiego, więc trudno wyobrazić sobie, w jaki sposób mogłyby stać się jeszcze bardziej porywające… Chyba, że zdarzy się tak, że tym drugim graczem będzie Mario Balotelli, a gole nie są wykonywane na boisku, ale...

... wpadają do bramki zawieszonej w powietrzu z helikoptera. Aby zaakcentować oficjalne wprowadzenie na rynek nowego modelu butów piłkarskich we Francji, kreatywna agencja online video Brandboost by Divimove opracowała i wyprodukowała dwuczęściową serię online video dla Puma France, która została właśnie opublikowana na YouTube. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stadionie, na Lazurowym Wybrzeżu, gwiazda włoskiego futbolu Mario Balotelli spotyka się z YouTuberem Birdyy, który dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom strzeleckim i precyzji, wygrał wcześniej z innym influencerem - Wass Freestyle, w serii footballowych wyzwań. Nagroda? Szansa na konkurowanie z Balotellim w pierwszych w historii rzutach karnych z użyciem helikoptera.

Video na kanale YouTube Birdyy pokazuje, w jaki sposób YouTuber radzi sobie w pojedynku z włoskim profesjonalistą i który z graczy triumfuje w tych niezwykłych rzutach karnych.

PS 

W zeszłym roku z innym, choć równie ciężkim wyzwaniem, zmierzył się Eden Hazard, belgijski piłkarz grający w Chelsea. Jego przeciwnikiem była ściana, ułożona z 10 tysięcy porcelanowych filiżanek w której środek musiał trafić. Jak mu poszło? 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij