Ferie z interaktywną rozrywką w Centrum Handlowym Blue City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ferie z interaktywną rozrywką w Centrum Handlowym Blue City

Centrum Handlowe Blue City wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci, które spędzają ferie w Warszawie. Czeka na nie duża dawka interaktywnej rozrywki, która z pewnością przypadnie do gustu również rodzicom.

W dniach 21-26 lutego odwiedzający Centrum będą mieli okazję poznać ściankę Knoocker. To unikalne połączenie sportu i wirtualnego świata pozwala na użycie piłek jako kontrolerów ruchu. Inną, równie ciekawą atrakcją będzie tor przeszkód, po którym poruszać się będą kule Sphero sterowane przez użytkowników za pomocą telefonów lub tabletów. Ta zabawa potrafi wciągnąć na długie godziny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dla wszystkich dzieci i ich rodziców przygotowano jeszcze jedną, wspaniałą niespodziankę. Mowa o warsztatach robotyki, podczas których każdy będzie miał szansę stworzyć własnego robota – jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia. W ramach warsztatów przewidziano grupy wiekowe, dzięki którym łatwo można będzie wybrać stopień trudności.

Od wtorku do piątku w godzinach 10:00, 11:30 i 13:00 z atrakcji będą mogły skorzystać grupy zorganizowane w ramach akcji „Zima w mieście”. Natomiast od wtorku do piątku w godzinach 15:00 i 16:30 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 i 16:00 Centrum zaprasza klientów indywidualnych. Aby mieć gwarantowane miejsce na warsztatach należy dokonać rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej Blue City.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij