Agencja Fenomem z nową nazwą, pozycjonowaniem i identyfikacją wizualną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Fenomem z nową nazwą, pozycjonowaniem i identyfikacją wizualną

Fenomem po sześciu latach funkcjonowania na rynku przyjmuje nową nazwę - Feno, zmienia logo oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Agencja chce podkreślić swoje aktualne pozycjonowanie jako skutecznego partnera i przewodnika po digitalowej rzeczywistości.

Widzimy, że wciąż rosną oczekiwania klientów wobec agencji, którzy nie chcą już tylko zaplanowania i realizacji kampanii reklamowej. Interesuje ich skuteczne wsparcie w zmianie procesów biznesowych i marketingowych. My chcemy być partnerem, który daje realny impuls do zmian i wspiera je wewnątrz każdej organizacji - mówi Agnieszka Stelmaszczyk CEO Feno.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nową identyfikację wpisano elementy związane z kulturą organizacyjną Feno.

Na sukces firmy i klientów pracują różnorodni ludzie, którzy różnią się nie tylko specjalizacjami, ale także charakterami, pasjami i poglądami. Nowe sposoby myślenia i skuteczne łączenie różnych kompetencji są niezbędne w dzisiejszym świecie - dodaje Stelmaszczyk.

Nasza kultura organizacyjna oparta jest o ciągły proces uczenia się i dystrybucji wiedzy wewnątrz agencji oraz do klientów. Dzięki temu wszyscy rozwijamy się. W nowej rzeczywistości chcemy jak najszybciej dostrzegać trendy i dawać impuls do zmian u naszych klientów - wyjaśnia Kinga Bocheńska Trading Director Feno.

Agencji Feno definiuje digital - jako zmianę zachowań konsumentów na poziomie: myślenia, komunikacji i działania. Dowodem tego są obecnie prowadzone kampanie m.in. kompleksowa strategia 360 dla marki Electrolux oraz długoletnia współpraca w digitalu z marką Wizzair na 28 rynkach.

Wewnętrznie Feno mijający rok wdrażała nową koncepcję kultury organizacyjnej i wprowadzone zmiany są zwieńczeniem tego procesu. Skonsolidowaliśmy zespół z różnymi kompetencjami. Mocna strategia, innowacyjne zespoły kreatywne i silne media spowodowały, że dojrzeliśmy do tego, aby odważniej wejść w szerszą przestrzeń digitalu - podkreśla CEO Agencji.

Obecnie Feno zatrudnia 55 osób z doświadczeniem zarówno po stronie klienta, domu mediowego czy agencyjnym. Z dumą pracuje dla takich Klientów jak: Wizz Air, Wizz Tours, Electrolux, Przysnacki, Goodyear, Dunlop, Dębica, Grant’s, Netia, Pz Cussons, Nicorette.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij