Nowa ŠKODA Octavia rozłożona na AMAZING PARTS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa ŠKODA Octavia rozłożona na AMAZING PARTS

Marka ŠKODA razem z wyższą szkołą School of Form zorganizowała akcję AMAZING PARTS. Nowa ŠKODA Octavia zostanie rozebrana na części, a młodzi projektanci stworzą z nich formy użytkowe. Za organizację akcji odpowiada agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine.

AMAZING PARTS prowadzone jest pod hasłem „amazing to znaczy sztuka w każdej części”. Celem akcji jest pokazanie nie tylko zachwycającego designu modelu ŠKODY, ale również podkreślenie znaczenia fascynujących form i niezwykłych tworzyw kryjących się tam, gdzie nasz wzrok zazwyczaj nie dociera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas AMAZING PARTS Nowa ŠKODA Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich studenci School of Form, pod okiem Oskara Zięty, polskiego projektanta i szefa specjalności Industrial Design, zbudują nowe przedmioty, które połączą w sobie wartości użytkowe z walorami artystycznymi. Pierwsza odsłona tego projektu odbędzie się w dniach 18-28 marca 2013 br. w pawilonie 1, budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich. Transformacja części samochodowych w formy użytkowe będzie miała miejsce w dniach 4-7 kwietnia br. podczas targów Motor Show, również w pawilonie nr 1 MTP.

AMAZING PARTS to przykład świadomego projektowania, opierającego się na dogłębnej analizie, praktycznego poznawania technologii i umiejętności warsztatowych, które zdobywają studenci School of Form w trakcie procesu kształcenia – mówi Adrianna Szmuc, dyrektor School of Form.

Młodzi studenci będą mogli dać upust wyobraźni, przekształcając podzespoły techniczne w zupełnie nowe, lecz funkcjonalne obiekty, a jednocześnie udowodnią, że w każdym elemencie Nowej ŠKODY Octavia kryje się sztuka pełna precyzji i użyteczności. – mówi Michał Cabaj, Specjalista ds. projektów marketingowych i PR ŠKODA Polska.

Rozbieranie Nowej ŠKODY Octavia można zobaczyć tutaj:

Klip akcji AMAZING PARTS można obejrzeć tutaj:

Więcej informacji o AMAZING PARTS na www.amazingparts.pl.

Za organizację akcji odpowiada agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarineKampanię wspierającą prowadzi MediaCom. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij