ELF sponsorem tytularnym Dacia Duster Cup. Nowa nazwa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ELF sponsorem tytularnym Dacia Duster Cup. Nowa nazwa

ELF, marka oleju silnikowego należąca do koncernu TOTAL, dołączyła do grona partnerów jednego z najciekawszych w ostatnich latach projektów rajdów terenowych w Polsce – nowej klasyfikacji w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. ELF został sponsorem tytularnym cyklu. Nowa nazwa...

...to Dacia Duster Elf Cup 2017.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka ELF obecna jest na rynku od 1967 roku, a już rok później debiutowała w Formule 1. Od tamtej pory ELF angażuje się w największe na świecie zawody sportów motorowych, m.in. World Superbike, MotoGP, Dakar Rally, World Series by Renault (które w 2005 roku wygrał Robert Kubica) oraz World Endurance. ELF od wielu lat współpracuje z markami Renault i Dacia, w tym także z Renault Sport Technologies na szczeblu technologicznym i sportowym.

Logo marki ELF znajdzie się m.in. na samochodach Dacia Duster, kombinezonach zawodników, materiałach informacyjnych.

Andrzej Gemra, Zastępca Dyrektora Renault East ds. Efektywności i Rozwoju Nowych Projektów: Cieszymy się, że nasz projekt się rozwija i pozyskaliśmy tak ważnego dla nas partnera, jakim jest marka ELF. Dzięki temu w ramach Pucharu będziemy wykorzystywać najnowocześniejsze oleje silnikowe. Dodatkowo ELF jest marką niezwykle doświadczoną w sportach motorowych, więc nasz wspólny know-how na pewno przyniesie wiele sukcesów.

Ewa Kalinowska, Dyrektor Marketingu i Badań Rynkowych w TOTAL Polska (producent olejów marki ELF): Zaangażowanie w Dacia Duster Elf Cup 2017 świetnie wpisuje się w międzynarodową strategię naszego koncernu, dla którego obecność w sportach motorowych jest priorytetem. Nasze oleje sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkową wartością jest to, że spełniamy czyjeś marzenia. W tym przypadku – marzenia kierowców amatorów o starcie w rajdach terenowych. To wyjątkowy projekt i liczymy, że w ten sposób odkryjemy nowych, utalentowanych zawodników.

Dacia Duster Elf Cup 2017 to nowa klasyfikacja w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. W sezonie 2017 zawodnicy pojawią się na starcie w identycznie przygotowanych samochodach Dacia Duster.

Nagrodą główną jest Dacia Duster z napędem 4x4. Zwycięzcy poszczególnych rund otrzymają nagrody pieniężne.

Ambasadorem cyklu Dacia Duster Elf Cup 2017 i mentorem dla zawodników jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych – Krzysztof Hołowczyc. Organizatorem Pucharu jest Renault Polska, we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym, Over Limit Motors i Hołowczyc Racing.

Więcej informacji na daciadustercup.pl, dacia.pl, total.com.pl oraz elf.com.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij