Złote Wyprzedaże S.A. należące do europejskiego potentata Vente-Privee wybrały IDEA07 do kompleksowej obsługi e-commerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Złote Wyprzedaże S.A. należące do europejskiego potentata Vente-Privee wybrały IDEA07 do kompleksowej obsługi e-commerce

Obsługę sklepu na platformie Magento zapewni Złotym Wyprzedażom IDEA07, studio kreatywne specjalizujące się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Współpraca nawiązana w styczniu 2017 r. będzie trwała co najmniej rok.

Certyfikowani deweloperzy Magento z IDEA07 zajmą się rozwojem i utrzymaniem sklepu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Złote Wyprzedaże to największy polski klub zakupowy opierający się na modelu „deal-of-the-day”, czyli kilkudniowych kampaniach sprzedażowych obejmujących produkty znanych marek, jak Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas i wiele innych.  Firma należy do europejskiego lidera e-commerce i pioniera tego modelu biznesowego, Vente-Privee, którego przychód za rok 2014 wyniósł 1,7 miliarda euro.

Złote Wyprzedaże do obsługi swojego biznesu wybrały właśnie IDEA07, bydgoską agencję kreatywną pracującą na rynku międzynarodowym i znaną przede wszystkim z innowacyjnego produktu, IDEAerp, platformy do zarządzania procesami biznesowymi w firmie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij