Startup Program Innovation 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startup Program Innovation 2017

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR już po raz trzeci zaprasza startupy do wzięcia udziału w projekcie Startup Program Innovation 2017. Chcesz rozwijać swój startup? Poznać specjalistów z branży marketingowej i startupowego środowiska? Zdobyć kontakty biznesowe? Zgłoś się do bezpłatnego...

...projektu STARTUP PROGRAM. Do programu przyjętych zostanie aż 20 startupów, których usługi bądź produkty mogą dać wartość szeroko rozumianej branży marketingowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program składa się z 3 etapów:

SZKOLENIE GRUPOWE: Wszystkie zakwalifikowane startupy wezmą udział w szkoleniach, których celem jest przybliżenie uczestnikom zasad funkcjonowania branży reklamowej, poprawy efektywności współpracy z tworzącymi ją podmiotami oraz poszerzeniu wiedzy z zakresu promocji własnej marki. Szkolenie odbędzie się w ciągu jednego dnia.

MENTORING: Każdy z zakwalifikowanych startupów będzie miał miesiąc na spotkania z specjalnie przydzielonym mu mentorem, dzielenie się wiedzą, doradztwo i naukę. Mentorzy zaproszą startupy do swojego miejsca pracy i odpowiedzą na każde dręczące ich pytanie. To specjaliści zarówno reprezentujący międzynarodowe brandy, jak i związani ze startupowym środowiskiem.

SPEED DATES: Startupy przyjęte do programu będą mogły zaprezentować się w strefie startupowej podczas Forum Innovation 2017 oraz wziąć udział w tak zwanych szybkich spotkaniach z potencjalnymi klientami. Forum Innovation to wydarzenie, na które przyjeżdżają dyrektorzy, marketerzy, kreatywni, a także innowatorzy z całej Polski. To doskonała szansa na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Do programu dostaje się aż 20 startupów – wystarczy wypełnić jedynie formularz zgłoszeniowy i wysłać na odpowiedni adres e-mail. Zgłoszenia trwają tylko do 10 marca! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij