Wybierz swój idealny kolor z Joanną Brodzik

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wybierz swój idealny kolor z Joanną Brodzik

Właśnie wystartowała największa tegoroczna kampania digitalowa marki Garnier Color Naturals, której twarzą jest Joanna Brodzik. Za jej przygotowanie całościowo odpowiada Agencja Warszawa, która stworzyła strategię, koncepcję kreatywną, była odpowiedzialna za produkcję wideo oraz...

... stworzenie wszystkich materiałów wykorzystanych w kampanii. Akcja poszerzona jest o działania promocyjne w wybranych drogeriach, które również przygotowała Agencja Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

HUBem aktywacji i miejscem, gdzie zapraszane są konsumentki jest platforma www.garniercolornaturals.pl. Każda użytkowniczka wspólnie z ambasadorką marki może przejść interaktywny test video. Aplikacja pomaga konsumentkom w wyborze odpowiedniego koloru farby z palety Garnier Colors Naturals. Poza teoretycznym dopasowaniem koloru kobiety mogą sprawdzić wybrany odcień wgrywając swoje zdjęcie i nakładając go wirtualnie na obecny kolor.

Oprócz testu na platformie użytkowniczki znajdą content edukacyjny poświęcony najczęstszym wątpliwościom dotyczącym domowej koloryzacji, wyboru właściwego koloru i pielęgnacji włosów farbowanych.

Pomysł na kampanię zrodził się w odpowiedzi na potrzeby Polek. Decydując się na domową koloryzację każda kobieta staje przed wyzwaniem – jaki kolor wybrać, aby być zadowoloną z efektu. Kampania Garnier Color Naturals pomaga Polkom  podjąć właściwą decyzję.

„Mam poczucie, że to co dla mnie i filozofii marki Garnier Color Naturals jest ważne – budowanie zaufania, właśnie teraz zyska nowy wymiar. To co bywa trudne podczas koloryzacji i podejmowania decyzji dotyczącej nowego koloru teraz stanie się znacznie prostsze i przyjemne” - podkreśla Joanna Brodzik, ambasadorka marki Garnier Color Naturals.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij