Zabłyśnij w swojej kuchni – wiosenna kampania zmywarek Bosch

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zabłyśnij w swojej kuchni – wiosenna kampania zmywarek Bosch

Do 30 kwietnia potrwa kampania zmywarek Bosch przygotowana z marką Finish. Centralnym punktem działań jest konkurs konsumencki, w którym do wygrania będzie 25 nagród w postaci zwrotu ceny zakupionej zmywarki. Działania wspierać będzie kampania w TV i on-line.

Konkurs, w którym konsumenci odpowiedzieć muszą na pytanie „Jak zachęcisz do zakupu zmywarki?”, ma na celu podkreślenie zalet jej posiadania w domu. Najlepsze odpowiedzi nagrodzone zostaną nagrodami w postaci 25 zwrotów ceny zakupionej zmywarki. Ogłoszonemu konkursowi dedykowana została specjalna strona www.eksperci-od-zmywarek.pl, na której znaleźć można informacje na temat najnowszych funkcji: PerfectDry, Suszenie Extra, MachineCare, Silence i GlassCare. W czasie trwania kampanii, do każdego zakupionego urządzenia dodawany będzie płyn nabłyszczający Finish Shine&Protect 400 ml. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania promujące opierać się będą na kampanii TV, obejmującej wybrane stacje ogólnopolskie i tematyczne. Emitowany, nowy spot telewizyjny podkreśla zalety funkcji Suszenie Extra, zapewniającej jeszcze lepsze rezultaty suszenia naczyń w zmywarkach Bosch, która w połączeniu z działaniem płynu nabłyszczającego Finish pozwala osiągać doskonały efekt. Wiosenną kampanię zmywarek Bosch promować będą również działania on-line, jak również materiały POS w postaci naklejek na urządzenia i specjalne broszury, podkreślające wybrane funkcje zmywarek. 

Kampanię przygotowali:

mPOS – hyperCREW
Kampania TV – media - Zenithoptimedia
Kampania on-line – media - Zenithoptimedia
Spot TV – produkcja- Tag Worldwide
Kampania on-line – produkcja - Hypermedia
Konkurs - hyperCREW

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij