108 kart Super Zwierzaków i 103 wycieczki do zoo – Biedronka zaprasza na wyprawę do świata dzikich zwierząt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
108 kart Super Zwierzaków i 103 wycieczki do zoo – Biedronka zaprasza na wyprawę do świata dzikich zwierząt

Biedronka rozpoczęła akcję „Super Zwierzaki”, która ma zachęcić rodziców do zakupu warzyw i owoców oraz pogłębiania wraz z dziećmi wiedzy na temat otaczającej nas przyrody.

Dodatkowo we współpracy z ZOO Wrocław sieć przygotowała także specjalny quiz oraz konkurs, w którym do wygrania są m.in. 103 rodzinne wycieczki do ogrodów zoologicznych świata. Akcja potrwa od 20 marca do 30 kwietnia br. To kolejna aktywność realizowana w ramach programu lojalnościowego „Moja Biedronka”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Album, kolekcja 108 kart oraz aplikacja mobilna

Akcja „Super Zwierzaki” umożliwia zbieranie w specjalnym albumie kart z wizerunkami zwierząt z całego świata. Są wśród nich również te mieszkające w polskich ogrodach zoologicznych. Karty z „Super Zwierzakami” można otrzymać za zakup świeżych warzyw lub owoców – za wydane na ten cel min. 5 zł przyznawane są 4 karty ze zwierzakami. W albumie kolekcjonerskim dostępnym w sprzedaży znalazły się ciekawostki, zadania edukacyjne i przepisy na przekąski. Przygotowano także darmową aplikację mobilną udostępnioną na stronie www.biedronka.pl/superzwierzaki. Po zeskanowaniu kart można poznać kolejne ciekawostki na temat zwierzaków, a także posłuchać wydawanych przez nie odgłosów. 

Atrakcje przygotowane we współpracy z ZOO Wrocław

Wspólnie z ZOO Wrocław Biedronka przygotowała również konkurs „Dzika przygoda” na projekt własnej karty z „Super Zwierzakiem”, kierowany do osób, które na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka” zgromadziły co najmniej 10 punktów. 

Na zwycięzców czekają rodzinne wycieczki połączone ze zwiedzaniem ogrodów zoologicznych – 3 do RPA, 40 do Berlina i 60 do Wrocławia lub Warszawy, 5 zestawów fotograficznych oraz dodatkowe rabaty na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka”. 

Projekt karty z „Super Zwierzakiem” można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej konkursu www.dzikaprzygoda.biedronka.pl. Na tej samej stronie zarejestrowani posiadacze karty lojalnościowej mogą także sprawdzić swoją wiedzę dot. świata zwierząt w specjalnej zabawie edukacyjnej.  

Akcja „Super Zwierzaki” to kolejna aktywność dla klientów korzystających z karty lojalnościowej „Moja Biedronka” uruchomionej w sierpniu 2016 r. Jej posiadacze mają szansę uzyskania dodatkowych korzyści podczas zakupów. 

Szczegóły akcji, konkursu oraz ich regulaminy dostępne są na stronie internetowej sieci Biedronka, pod linkami: www.biedronka.pl/mojabiedronka oraz www.dzikaprzygoda.biedronka.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij