Michał Kulka wspiera zarząd OS3 Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Michał Kulka wspiera zarząd OS3 Group

Michał Kulka były Dyrektor Marketingu i Sprzedaży e-sklepu Merlin.pl i Dyrektor Marketingu Noble Bank dołączył do OS3 Group jako Doradca Zarządu w obszarze inwestycji i rozwoju. Z przeszło piętnastoletnim doświadczeniem w marketingu i zarządzaniu, Kulka wzmocni również kompetencje e-commerce Grupy.

Kulka będzie odpowiedzialny za inwestycje i rozwój OS3 Group w nowych obszarach. Wspierając zarząd, Kulka odpowiedzialny będzie za inicjowanie nowych projektów w Grupie, inwestycje i akwizycje firm, zarówno komplementarnych do obszarów kompetencji OS3 jak i obiecujących start-upów, projekty e-commerce dla aktualnych i nowych klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki doświadczeniu na różnych pozycjach od pomysłodawcy i twórcy start upów, poprzez prowadzenie projektów w korporacjach, wprowadzenie globalnych biznesów na polski rynek, kończąc na pracy po stronie agencyjnej, doskonale zna potrzeby i wymagania branży e-commerce.

Kulka budował swoje doświadczenie w Merlin.pl, Sales&More, Noble Concierge jak również pracując w Onet.pl, Expander.pl, Grono.net i Polskiej Telefonii Cyfrowej (t-mobile). Jest członkiem MENSA. Zdobytą wiedzą dzieli się jako prelegent na wielu konferencjach w Polsce i Europie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij