Wyjatkowa premiera: Škoda Kodiaq

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyjatkowa premiera: Škoda Kodiaq

Na początku marca odbyła się wyjątkowa premiera nowego SUV-a marki Škoda – Kodiaq. Samochód ten to wyjątkowy model w dorobku producenta: to bowiem pierwszy duży, 7-osobowy SUV tej marki. Wydarzenie musiało być więc równie wyjątkowe, jak samo auto.

Dlatego jego organizację powierzono agencji PowerEvents.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja postanowiła w swojej kreacji nawiązać bezpośrednio do źródła nazwy nowego modelu samochodu. Nawiązuje ona do gatunkowej nazwy niedźwiedzia grizzly kodiackiego, żyjącego na alaskańskiej wyspie Kodiak. W efekcie kreatywnej burzy mózgów narodził się pomysł na przeniesienie uczestników premiery w spokojne zacisze podbiegunowego lasu.

Już na wstępie gości przywitały kojące odgłosy natury – szum drzew, podmuch powietrza                i śpiew ptaków. Oprawie dźwiękowej towarzyszył odpowiedni wystrój w pełni oddający ducha lasu: pnie drzew, gałęzie, konary, mech, kwiaty, a także scena wyłożona trawą i mnóstwo świec. Wszystko po to, aby każdy z odwiedzających poczuł się swobodnie i mógł odetchnąć – dosłownie i w przenośni – od codzienności.

Po przybyciu gości zaczęła się prawdziwa premiera od zgaszenia na sali świateł. W całkowitych ciemnościach i ciszy słychać było płynące z głośników fragmenty zdań z prasowych recenzji Kodiaqa, którym towarzyszyła trzymająca w napięciu muzyka. Każdemu z wypowiedzianych cytatów asystował rozbłysk świateł. A przy ostatnim wypowiedzianym zdaniu „mocna nowość czeskiej marki” w centralny punkt zaaranżowanej scenerii wjechał tak bardzo wyczekiwany  i zapierający dech w piersiach SUV.

Część oficjalną prezentacji auta poprowadził znany w świecie Škody youtuber – Škodovy, który przytoczył różne interesujące ciekawostki na temat samochodu. Na zakończenie wieczoru wystąpiła zaś wokalistka Joanna Rektor, której akustyczny koncert był idealnym uzupełnieniem spotkania.

Nowy SUV Škody promowany jest jako „imponująca kombinacja siły i rodzinnych wartości. Kodiaq jest potwierdzeniem, że ŠKODA nieustannie dba o najwyższe standardy, jakość i bezkompromisową praktyczność na co dzień”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij