Steinke Communications fotograficznie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Steinke Communications fotograficznie

Od marca grono klientów Steinke Communications powiększyło się o projekty z dziedziny sztuk wizualnych. Agencja odpowiada za komunikację: działań Fundacji Archeologia Fotografii, cyfrowego archiwum fotografii Wojciecha Plewińskiego wojciechplewinski.com...

...  przygotowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych oraz, po raz trzeci, za media relations Miesiąca Fotografii w Krakowie, czołowego festiwalu fotograficznego w Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fundacja Archeologia Fotografii powierzyła Steinke Communications opracowanie i realizację kompleksowych działań media relations i komunikacji w mediach społecznościowych dla wystaw i wydarzeń fotograficznych organizowanych w 2017r. Agencja wesprze klienta w komunikacji marki oraz będzie doradzać w obszarze komunikacji usług digitalizacyjnych. Umowa została podpisana do końca 2017 r. z możliwością przedłużenia.

Umowa z Fundacją Sztuk Wizualnych, twórcą cyfrowego archiwum wojcichplewinski.com, przewiduje wspólne stworzenie i realizację strategii komunikacyjnej platformy oraz towarzyszącej jej wystaw. Umowę podpisano na czas nieokreślony. 

Projektowa współpraca z Festiwalem Miesiąc Fotografii w Krakowie obejmuje kompleksową obsługę w zakresie public relations, doradztwo strategiczne i wizerunkowe, prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami w Polsce i zagranicą oraz wsparcie komunikacyjne wydarzeń towarzyszących Miesiącowi Fotografii w Krakowie 2017. Umowę podpisano do lipca 2017r. 

Klienci sami zgłosili się do agencji. Za projekty odpowiada PR Manager Maja Sztenke.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij