Hypermedia Isobar członkiem Mobile Marketing Association

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hypermedia Isobar członkiem Mobile Marketing Association

Hypermedia Isobar dołączyła do Mobile Marketing Association, międzynarodowej organizacji, zrzeszającej firmy z branży nowych mediów, która działa na rzecz rozwoju marketingu mobilnego.

MMA (mmaglobal.com) zajmuje się promocją, edukacją i ochroną rynku mobile marketingu. Organizacja promuje dobre praktyki oraz wspiera powstawanie branżowych standardów w zakresie technologii i kreacji. Do MMA należą przede wszystkim agencje, reklamodawcy, producenci urządzeń, operatorzy oraz dostawcy usług mobilnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 - Marketing mobilny szybko zyskuje na znaczeniu w komunikacji. Tak dynamicznie postępująca ewolucja usług może prowadzić do niejednorodnego rozwoju ich jakości, co negatywnie odbije się na satysfakcji marketerów. Dzięki działalności MMA, Hypermedia Isobar będzie miała dostęp do najnowszych rozwiązań, co pozwoli agencji świadczyć usługi mobilne, zgodne ze stale rozwijającymi się standardami jakości – powiedział Jarosław Rzepecki, szef działu Mobile w agencji komunikacji Hypermedia Isobar.

 To kolejny krok, po utworzeniu w maju dedykowanego działu Mobile, wzmacniający kompetencje zespołu Hypermedia Isobar w zakresie projektów mobilnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij