San Markos dla Estell

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
San Markos dla Estell

Agencja San Markos, która od marca zajmuje się kompleksową obsługą strategiczno-kreatywną dla grupy ENEL-MED, wykonała pierwsze realizacje dla jednej z marek grupy - kliniki medycyny estetycznej Estell.

W ramach współpracy ENEL-MED powierzył San Markos całościową obsługę strategiczno – kreatywną nad marką Estell. Zakres dotychczas wykonanych prac obejmował: odświeżenie logotypu, w tym stworzenie CI, oraz zaprojektowanie nowego key visuala wykorzystywanego w materiałach BTL i digital.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Elementem wyróżniającym nową komunikację jest symbol koła, oznaczający profesjonalną opiekę lekarzy-specjalistów i najnowsze technologie zabiegowe. Niesie on także ze sobą definicję kobiecego piękna, rozumianego jako poczucie komfortu psychicznego i fizycznego.

Ponadto, key visual jest sygnowany nazwiskiem specjalisty z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Członka Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging - doktora Krzysztofa Jakubowskiego - który gwarantuje opiekę na najwyższym poziomie.

“Medycyna estetyczna to dla mnie nie tylko zawód, lecz pasja a przede wszystkim sztuka.” – dodaje Krzysztof Jakubowski.

ENEL-MED istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferują pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej ESTELL i medycyny sportowej ENEL-SPORT. Oferują abonamenty dla firm i indywidualne pakiety, ubezpieczenia medyczne; szereg konsultacji lekarskich i stomatologicznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij