Agencja Feno w międzynarodowej kampanii marki Electrolux

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Feno w międzynarodowej kampanii marki Electrolux

W marcu 2017 wystartowała międzynarodowa kampania marki Electrolux - Make Life Delicious. Za jej adaptację na rynku polskim odpowiada agencja Feno.

Celem kampanii Make Life Delicious jest pokazanie Polakom jak czerpać radość z gotowania oraz że wspólne gotowanie może łączyć ludzi – w gronie przyjaciół, znajomych czy nawet sąsiadów. Dlatego też w trakcie trwania kampanii zaprezentowane zostaną możliwości m.in. piekarników parowych czy płyt indukcyjnych Infinite.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampanię w kanałach Social Media promuje materiał wideo, w którym ambasadorka marki, Anna Starmach oraz jej gość specjalny Piotr „Kędzior” Kędzierski, zapraszają sąsiadów Electrolux Taste Center do wspólnego gotowania. Electrolux Taste Center to pierwsze takie miejsce marki w Polsce, które stanowi w pełni wyposażone najnowocześniejszymi sprzętami studio kuchenne dla miłośników gotowania, jak również tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności kulinarne.

W ramach działań zaplanowane są także serie eventów live streamingowych na Facebooku marki, w których Ania i jej goście specjalni będą inspirować swoich widzów kreatywnym wykorzystaniem funkcji sprzętów Electrolux.

Za realizację działań na polskim rynku odpowiedzialna jest agencja Feno. Do jej zadań należy m.in. realizacja polskiej wersji spotów Make Life Delicious, stworzenie kreacji digitalowych, komunikacja w Social Media, współpraca z influencerami oraz adaptacja treści globalnych na potrzeby lokalne.

Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij