Sephora Polska z nowym Dyrektorem Generalnym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sephora Polska z nowym Dyrektorem Generalnym

Z dniem 1 kwietnia zarządzanie dynamicznie rozwijającą się siecią perfumerii Sephora Polska objęła Katarzyna Bielecka, zastępując na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora generalnego Adama Kołodziejczyka.

Nowa Dyrektor Generalna zawodowo związana jest z Sephora już 7 lat, a w firmie uprzednio pełniła funkcję Dyrektora Asortymentu oraz Dyrektora Sprzedaży. Do jej obowiązków na nowym stanowisku należeć będzie opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata i zarządzanie siecią perfumerii Sephora na terenie Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kobieca droga do sukcesu

Z siecią perfumerii Sephora liczącą w Polsce obecnie już 94 lokalizacje, Pani Katarzyna Bielecka związana jest od 2009 roku. Od tej pory sukcesywnie budowała swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach w firmie. Nowa Dyrektor generalna pracę w strukturach Sephora Polska rozpoczęła w Dziale Asortymentu, przez 5 lat pełniąc funkcję jego Dyrektora. W tej roli odpowiadała za strategię asortymentową sieci, w tym wprowadzenia nowych marek oraz za negocjacje i visual merchandising. Kolejnym krokiem w karierze było objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży, którą pełniła przez 2 lata, aby wreszcie objąć stanowisko Dyrektora Generalnego Sephora Polska. Przez 4 lata była też członkiem międzynarodowej grupy negocjacyjnej G4 w ramach struktury Sephora Europe.

Katarzyna Bielecka ma blisko 17 lat doświadczenia w sektorze retail. Przed dołączeniem do zespołu Sephora Polska związana była zawodowo z takimi firmami jak Disney, Auchan, Galeria Centrum czy In Wear Group. Coaching, którym zajmuje się od 3 lat traktuje, jako pasję i formę samorozwoju. Z wykształcenia jest ekonomistą i matematykiem, absolwentką dwóch kierunków na Uniwersytecie Warszawskim.

Dynamiczny rozwój firmy

Nowa Dyrektor generalna na obecnym stanowisku odpowiadać będzie za konsekwentny rozwój firmy oraz zarządzanie tą ponad 1000-osobową organizacją. Jej celem będzie też dążenie do tego, aby pod jej kierownictwem Sephora utrwaliła swoją silną pozycję najbardziej rozpoznawalnej i inspirującej sieci na polskim rynku perfumeryjnym.

Sephora od początku swej działalności w Polsce stale realizuje plan rozwoju poprzez otwieranie nowych lokalizacji, a także modernizację istniejących już perfumerii. Strategia sieci zakłada średnio kilka nowych otwarć w roku, w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, które prezentują największy potencjał wzrostu. Dbając o jak najlepsze doświadczenia zakupowe, w 2014 roku firma uruchomiła sklep internetowy, który cieszy się ogromnym zaufaniem klientów i regularnie uzyskuje uznanie ekspertów branży. Realizując swoją wizję bycia najbardziej ukochaną społecznością skupiającą fanów piękna, Sephora do swojego asortymentu stale wprowadza długo wyczekiwane przez Polaków marki kosmetyczne i usługi, stawia na nieustanne innowacje, w tym w obszarze kreowania doświadczeń zakupowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij