Dobry początek roku dla Rochstar Events

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobry początek roku dla Rochstar Events

Agencja Rochstar Events, na czele z Piotrem Bukowieckim, znakomicie rozpoczęła rok 2017. Firma wyprodukowała galę z okazji 40-lecia firmy Apart, a także wydarzenie filmowo-teatralne "Żołnierze Niezłomni" na zlecenie Narodowego Banku Polskiego.

Rochstar Events została także zaangażowana do produkcji widowiska podczas słynnych międzynarodowych regat The Tall Ship Races 2017, które odbędą się w sierpniu w Szczecinie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rochstar Events zakończyła pierwszy kwartał 2017 roku dużymi sukcesami. Firma odpowiedzialna była za produkcję uroczystej jubileuszowej gali firmy Apart, która gościła w wytwornych wnętrzach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Oprawa La Notte Italiana - Włoskiej Nocy Apart była prawdziwą ucztą dla zmysłów – goście wydarzenia odbyli tego wieczora magiczną podróż po regionach Italii. Zorganizowana z rozmachem gala producenta biżuterii była niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem tegorocznego karnawału.

Drugim istotnym projektem, za który odpowiadała firma Rochstar Events była produkcja wydarzenia filmowo-teatralnego „Żołnierze Niezłomni” na zlecenie NBP. Uroczysta premiera odbyła się z okazji wprowadzenia do obiegu pierwszych dwóch srebrnych monet kolekcjonerskich z serii upamiętniającej powojenne podziemie antykomunistyczne.

„Dzięki zaufaniu klientów i podwykonawców Rochstar Events ma możliwość produkować ważne i prestiżowe wydarzenia. Rok 2017 zaczął się dla nas bardzo dobrze, a perspektywy w kolejnych miesiącach są także niezwykle obiecujące” – mówi Piotr Bukowiecki, Prezes Zarządu Rochstar Events.

Wśród najważniejszych zaplanowanych wydarzeń w drugiej połowie roku warto wyróżnić produkcję widowiska rozrywkowego na zlecenie organizatorów finału The Tall Ships Races 2017. Wielkiemu finałowi międzynarodowego zlotu żaglowców towarzyszyć będzie szereg imprez muzycznych. Rochstar Events odpowiada za muzyczne show z uczestnikami The Voice od Poland.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij