Foszer Sawicki dla Fundacji AST – spot 1%

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Foszer Sawicki dla Fundacji AST – spot 1%

Prawie 100 tysięcy wyświetleń, prawie 2 tysiące udostępnień w przeciągu 10 dni - to wyniki spotu, który dom produkcyjny Foszer Sawicki przygotował dla Fundacji AST.

To była świetna zabawa – psiaki są bardzo wdzięcznymi towarzyszami na planie i świetnymi aktorami. Wspieramy projekty, które pozwalają zmienić ludzkie myślenie, czy punkt widzenia. Treść i przesłanie są dla nas tak samo ważne, jak dobra jakość spotu, za który jesteśmy odpowiedzialni. - mówi Bartłomiej Foszer, Managing Director domu produkcyjnego.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie jest to jedyna produkcja, zrealizowana dla organizacji pożytku publicznego w tym roku przez zespół produkcyjny Foszer Sawicki. Na ich koncie znajduje się także spot 1% dla Fundacji TV Puls "Pod Dębem" w którym pokazują życie seniorów w sposób odbiegający od stereotypu. 

Film pomaga w zdobywaniu środków z 1 procenta na działalność fundacji, która wspiera porzucone i przebywające w schroniskach psy rasy TTB (Terierr typu Bull), organizując adopcje i domy zastępcze. 

W spocie gościnnie wystąpiła Katarzyna Bujakiewicz będąca ambasadorką fundacji. W spocie obalane są mity związane z rasą TTB - jest to jedna z najczęściej krzywdzonych ras psów w Polsce.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij