Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów: z VML Poland do Cut The Mustard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów: z VML Poland do Cut The Mustard

Michał Oleksów i Łukasz Ciuchnicki pracują ze sobą od czterech lat, ostatnio w VML Poland jako seniorski team kreatywny. W kwietniu dołączyli do zespołu Cut The Mustard.

Michał i Łukasz objęli stanowiska Creatives i w głównej mierze odpowiadają za kreację dla obecnych oraz nowych klientów Agencji. Dział kreacji Cut The Mustard od kwietnia wzmocnił także Adam Czartoryski jako Creative Copywriter.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ciuchnicki i Oleksów przez ostatnie półtora roku pracy w VML Poland tworzyli zintegrowane kampanie dla klientów takich jak: Orange, Lays, H&M, Diageo - w tym szeroko nagradzaną kampanię dla marki Johnnie Walker “Rób to, w co wierzysz” z Bogusławem Lindą, Wojtkiem Sokołem i ostatnio z Dawidem Podsiadło. Niebawem światło dzienne ujrzy kolejna odsłona ich projektu dla Johnnie Walker. Wcześniej Michał Oleksów i Łukasz Ciuchnicki pracowali razem w Havas Worldwide Warsaw i Publicis DWL.

Oleksów i Ciuchnicki są laureatami 20 nagród i wyróżnień, w tym KTR, MIXX Awards, Innovation Ad. W tym roku Michał Oleksów otrzymał dwie nominacje w konkursie Young Creatives.

Agencja Cut The Mustard zajmuje się planowaniem i przygotowaniem strategii oraz kreacji, a także pełną realizacją kampanii w duchu digital-first. Agencja stawia na wyraziste pomysły, które przekładają się na dopasowany i angażujący odbiorcę content. Do grona współpracujących z Agencją Klientów należą min. Reebok, Aegon, H&M, czy też marka ID’EAU.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij