Versailles naszpikowany seksem. Canal+ pomaga chronić przed nim dzieci

Versailles naszpikowany seksem. Canal+ pomaga chronić przed nim dzieci

Jeśli wydawało Wam się, że dzieci muszą zasłaniać oczy, oglądając Grę o Tron to powinniście wynieść telewizor do innego pokoju przed oglądaniem Versailles albo… Albo kupić dziecku zestaw zabawek „Mały Wersal” stworzony specjalnie po to, by nie oglądało ono naszpikowanych seksem scen z serialu.

Francja znana jest, poza miłością do wina, serów i wieży Eiffela, z rozlicznych historycznych romansów, intryg i dramatów. Versailles to historia króla Francji, Ludwika XIV, który postanawia zbudować największy pałac na świecie - Wersal. Sprawę komplikują problemy finansowe i intrygi polityczne (chociaż te to tylko 1/3 fabuły serialu, reszta to namiętne sceny łóżkowe). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Antonia Fraser z The Guardian stwierdziła, że VERSAILLES to serial, który, zaczyna się od seksu i kończy się seksem, a między tym widzimy króli, kochanki, intrygi, nieślubne dzieci, gejowską seksualność, szczęśliwe i nieszczęśliwe małżeństwa, a wszystko to wokół Ludwika XIV, który wstąpił na tron, gdy miał 16 lat i rządził Francją aż do śmierci. 

Dlatego z okazji premiery drugiego sezonu serialu, Canal+ i agencja reklamowa BETC Paris, stworzyły "Wersal dla dzieci". Kolekcję mobilnych aplikacji, które mają na celu zająć dziecku 52 minuty, tak by rodzice mogli w spokoju obejrzeć epizod z życia Króla Słońce.  

Co myślicie o takich rozwiązaniach?

PS 

Zabawki w pudełkach to żadna nowość. Kupując dzieciom burgera w McDonald’s mogą one wybrać sobie do niego zabawkę, a co z dorosłymi? Burger King znalazł na to rozwiązanie! W tym roku, izraelski oddział fast-foodów przygotował „Adult meal” – posiłek tylko dla dorosłych, a w pudełku zabawki. 

Zobaczcie!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij